Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, hogy időnként más nőket is megkíván a barátom?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába, mert amit eddig láttam a Szerelem/Szex hozzászólások közt... abból inkább nem kérek :)

Mérget vennék rá, hogy minden férfi másfele is kacsintgat néha, még ha nem is feltétlenül lép a tettek mezejére. A barátom is így van ezzel, pár elszólás alapján ez kiderült. Bennem ez elég tré érzést kelt, mert én ilyenekre egyáltalán nem vágyom, mármint hogy más fickókról fantáziáljak. Mi ilyenkor a megoldás? Hogy fogadjam el, hogy "ez így működik náluk, és kész"?


23N



2012. jún. 28. 15:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
16:59 - mire is? :)
2012. jún. 28. 17:06
 22/28 anonim ***** válasza:

Erre :)

"Mérget vennék rá, hogy minden férfi másfele is kacsintgat néha..."

2012. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#18 vok Nem, egyáltalán nem esztétikai élmény. Látvány esetleg illatok, hangok, érintés utján közvetitett IZGATÁS, ami megmozgatja a fantáziát. De személyes vonzata nincs. ( nem tudom, talán igy kellett volna elsöre is fogalmaznom. Talán igy érthetöbb.)
2012. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, aki eddig véleményezte a kérdéskört!

17:15 - Vagy úgy. OK :)

17:28 - Próbálom összerakni a dolgokat.

2012. jún. 28. 17:53
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem mindeki ilyen. Vannak nok es ferfiak is akik poligamok, es sok van akik monogamok ami azt jeletni ha szeretnek valakit, akkot nem erdekli oket mas ( mert erzelmi alapon mukodnek). Masreszt tisztelet kerdese is, nem kell elfogadni szerintem ha a baratod mas noket is megkivan igy szo szerint. Amennyiben ez igy nem felel meg neked, hagyd a csudaba az egeszet. En voltam nyitott kapcsolatban is, ahol foleg en (a lany) kacsintgatott mas fele) es most pedig az ellenkezoje, mind a ketten monogamok vagyunk, es igy sokkal boldogabb vagyok. Persze ehhez az is fontos feltetel, hogy a baratom nagyon elegedett velem kulsore, belsore is.
2012. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Megint en, most olvastam el a kommenteket. Persze ranezunk masokra is, de ez nem ugyanaz hogy megkivanunk valakit. Akaratlanul is ranez az ember masokra. Persze szerintem megalazo ha masok mellet bamulja vagy a segget, es a baratnoje is ott van. PL az utcan elofordult parszor, hogy egy par setalt, es a pasi nagyon megbamult engem, iszonyatosan rosszul ereztem magam, hogy az a lany hogyan erezheti magat miattam!! Persze el is lehet fogadni, kinek mi jon be.
2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már pofátlanság,hogy a jelenlétedben mustrálgat nőket.Egy pillanatra rátekinthet persze, és látja ,hogy szép de nem fog beizgulni rá normál esetben aki szereti a párját.
2012. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyre inkább azt érzem, sok embernek a nyitott kapcsolat lenne a kompromisszumoktól mentes.
2015. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!