Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, ha valakinek meghal a szerelme?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdésért, de komolyan foglalkoztat, mióta végignéztem a Hallgass a szívedre c. filmet. (ajánlom mindenkinek, szörnyen szomorú és gyönyörű film!!) Ennek a végén a főszereplő fiú rákban meghal. A szerelme pedig egyedül marad, de ez sokkal összetettebb történet, ezért érdemes megnézni. Szóval, beleképzeltem magam a lány helyébe és nem tudom, hogy lehet egyáltalán túlélni egy ilyen tragédiát. Én egész biztosan beleőrülnék (ha nem halnék bele..)

Ismertek olyan embert, aki elvesztette a szerelmét? Esetleg (ne adj' Isten) veletek történt már ilyen? Hogy történt? Hogy voltatok képesek feldolgozni?


2012. jún. 29. 17:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egy nagyon helyes fiút,akibe szerelmes voltam. De az csak plátói szerelem volt. 2 éve halt meg egy balesetben. Nagyon nehezen tudtam feldolgozni,annak ellenére,h soha nem volt köztünk semmi...
2012. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%

aztaqrwa, de xar ilyenekről olvasni :S

nem is tudok így hirtelen mit írni válasznak

2012. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 ASOT ***** válasza:
35%
Van egy olyan Japán mondás, hogy "a kiálló szöget be kell verni"
2012. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Barátnőm férje aznap halt meg, mikor a fiúk született.

Azóta ismét házasságban él és ismét szült gyerekeket. De nem felejti soha a párját.

2012. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 jin ***** válasza:
0%

Feldolgozni?

Hat hús feldolgozóüzembe nem lehet ,de mondjuk cementet otthon tudsz csinalni...

2012. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon nehéz lehet elfelejteni

engem csak elhagyott a pasim, de azon sem tudtam túllépni, pedig már több mint 3 éve volt

évekig nem lesz még senkim szerintem

2012. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én két ilyen fiatalt is ismerek, pedig mégcsak 22 vagyok. Egy barátnőm fél éve volt együtt az akkori párjával, még pont tartott a kezdeti nagy fellángolás. Nem hosszú kapcsolat, de azért na... Egy este a lánynál volt a srác és úgy volt megbeszélve, hogy a nevelő apja jön érte. Jött is, aztán elmentek májerkodni egy elhagyatott útra, az ittas nevelőpapa elnézett valamit és felcsavarodtak egy fára. A srác koponya állítólag, mint egy dinnye, a saját édesanyját sem engedték be hozzá azonosítani a fiát.

Barátnőm az első három napban 2-szer fordult meg az ügyeleten nyugtatójárt. Egyszerűen annyira zokogott, hogy szinte "roham" jött rá, alig kapott levegőt. Én nem nagyon ismertem a srácot, de konkrétan zokogtam mellette az anyjával együtt annyira durva volt végignézni, hogy mit él át a barátnőm! El nem tudom képzelni én ezt hogy bírnám ki. Ráadásul a rosszmájú nyelvek elkezdték terjeszteni, hogy miatta halt meg, mivel tőle jött. Tényleg a legrosszabb ellenségemnek nem kívánnám azt amit ő akkor átélt.


Egy haveromnak pedig a barátnőjét ütötték el éjszaka, kikapcsolt közlekedési lámpánál zebrán, kb 90-cel. Én akkor őt még nem ismertem, de akárhányszor buliztunk együtt és ivott egy kicsit, volt hogy el is sírta magát. 3 éve voltak együtt akkor, azt mondta, hogy egyszerűen képtelen feldolgozni még mindig a történteket és magát hibáztatja, hogy miért nem volt akkor mellette, talán még ma is élne. Úgy 4 éve történt az eset, azóta sem volt másik barátnője. Azt mondta nem is tudna senkit úgy szeretni mint őt. Ő volt neki az első minden értelemben és amit valamelyik válaszoló mondott, ő is azt mondta, hogy a legrosszabb, hogy a kapcsolatuknak nem lett vége. Mégcsak problémájuk sem volt. Egyszerűen úgyérzi, hogy valaki elvette tőle és ezt nehezen éli meg.

2012. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron ismerkedtem meg egy sráccal. Sokat találkoztunk, aranyos volt, nagyon jó volt emberileg, tényleg. Szeretett, viszont én csak barátként tudtam rá tekinteni. Ennek ellenére, mint írtam, sokat találkoztunk. Januárban volt a temetése, rákos volt :( Még mindig sokat gondolok rá, miért pont velünk/vele történt... Nem könnyű...


18l

2012. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Libabőrös lettem, ahogy ezeket a sorokat olvastam... Nagyon remélem, hogy ez velünk sosem fog megtörténni, ahogy mással sem. Néhanapján bele gondolok, hogy mi lenne Nélküle... mindig elsírom magam, de ezzel Ő is így van. Csodálom azt aki talpra tud állni egy ilyen után. Szerintem nekem nem menne, főleg hogy Ő nekem az első mindenben és már az életem részévé vált. 4 és fél éve vagyunk együtt és csak vele tudom elképzelni az életem. Ez alatt az idő alatt sok mindenen mentünk keresztül.. legyőztük a távolságot, meggyőzött arról hogy ne szégyelljem, hogy beteg vagyok-Ő ez miatt csak még jobban vigyáz rám :) és tényleg így van. Nagyon sok mindent köszönhetek neki. Ő az én társam minden tekintetben. Szerintem nem tudnám feldolgozni, nem tudnám elhinni hogy Ő már nincs többé. Nem is akarok ilyenekre gondolni :/ Inkább a szépre gondolok, ami most van és volt. :) és nagyon remélem hogy ilyen Velünk nem fog történni.
2012. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
17-es vagyok, utolsó ez szép volt! Én is hasonlóan gondolom, mondjuk én még talán sosem gondoltam igazán bele, hogy mi lenne velem nélküle. Ellenben abba rengetegszer, hogy mi van, ha velem történik valami. Vajon mit érezne. Én nagyon sokat vezetek és sajnos hiába vagyok én tökéletesen éber és friss, sosem tudhatom ki jön szembe, vagy mi történik a következő pillanatban. Vaddisznógázolásból is lett már halálos baleset, na az mi? Egy ilyet nem lehet feldolgozni, a párom nehezen is viseli, hogy ennyit ülök autóba. Én elmondtam neki, hogy azt a hitet képviselem, hogy rám "vigyáz valaki" és ha meg kell halnom ráadásul pont így, annak oka van és ne búslakodjon utánam. Jól kiakasztottam ezzel a témával. Azt is elmondtam neki, hogy tudja, hogy én azt szeretném ha boldog lenne és kezdjen mással új életet, ha én már nem leszek. Nekem jól esett ezt elmondani a páromnak, mert bár évek óta együtt vagyunk, tényleg sosem lehet tudni, hogy meddig. :(
2012. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!