Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszamenjek?

Figyelt kérdés

Tegnap este eljöttem a barátomtól (együtt éltünk már másfél éve) a hétvégére, mert összevesztünk, és hogy át tudjuk gondolni a dolgokat, ma beszéltünk, de nem jutottunk dűlőre, viszont én már nem bírom nélküle, meg ezt a bizonytalanságot. megkérdeztem, hogy visszamenjek-e, azt mondta, igen, de ez olyan fura, megalázó, hívás nélkül menjek vissza, olyan gyenge vagyok, de nem tom mit tegyek, nem jó itthon, vele akarok lenni.

20/L


2012. jún. 29. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Baby Firefly ***** válasza:
szerintem is !
2012. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a probléma?
2012. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de mi van ha ő nem is szeretné igazán, és csak rosszul éreznénk magunkat, feszengenénk meg ilyenek, ha már nem lenne olyan mint rég.

nem megalázó ez számomra?

2012. jún. 29. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
nem megalazo
2012. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tegnap túl ideges voltam egész nap, aztán este találtam egy pendrive-on meztelen nős képeket, és kiborultam, ja, azt azért még tudni kell, hogy alapból minden nőt megbámul, hiába vagyok ott, és szerintem tegnap esete, betelt a pohár, de akkor is nagyon szeretem, és rettentően hiányzik, vele akarok lenni, csak ő meg azt mondta, el kell döntenie, hogy még nőzni akar, vagy engem, de azt is mondta, hogy szeret, szóval dilemma az egész helyzet
2012. jún. 29. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

ha az a baj, hogy másokat is megnéz, és ezt nem tudod tolerálni, akkor rossz hírem van: MINDEN férfi megnézi a többi nőt is. mint ahogy szerintem te is megnézel egy-egy jobb pasipéldányt. ilyenek vagyunk. szokj hozzá. attól még szeretjük a kedvesünket, és vele szeretnénk élni, de akkor is körülnézünk...

és menj nyugodtan vissza hozzá, de ha nagyon hamar újra összevesztek, ezen, vagy máson (aminek a hátterébem azért a mostani vitátok is ott lesz) akkor legyen végleges a szakítás. mindkettőtöknek jobb lesz

2012. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

itt nem érdekel senkit, hogy mit csinálsz, de leírom, hogy mit tennék a helyedben,

ha melletted bámulgat, és ha nagyon rosszul esik akkor arconütöd, és kész

a pasi helyében simán dobnálak, pendrive dolog teljesen rendbe van, túl féltékeny vagy és hülye



egyéb kérdés?

2012. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor legyél vele...
2012. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha megbámulja a nőket a társaságodban az elég nagy bunkóság. A pendrive-os dologban viszont nagyon nincs igazad.
2012. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!