Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszamenjek vagy ne? Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek vagy ne? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Folyamatban van a válásunk a feleségemmel. Rengeteget veszekedtünk, kiállhatatlan a stílusa, bosszúálló, aljas, rendszeresen átvert, pénzéhes, undok, stb. De valahogy a kémia miatt mégis vonzódom hozzá, imádom a puncija illatát és csinos is. Én sajnos nem vagyok egy nőideál, akiért kapkodnak a lányok. Most viszont összejöttem egy lánnyal, aki rettentően kedves, pár nap alatt több szeretet kaptam tőle, mint a feleségemtől tíz év alatt. Sajnos viszont kissé molettebb és ez zavaró a szexben, és az illata sem olyan, ami nekem bejönne. Sajnos a kémia közbeszólt. Kicsit néha elvont, de nagyon szeret, és nem akarom megbántani. Ilyen rendes lányt biztos nem találnék még. Most viszont azzal jött a feleségem, hogy menjek vissza hozzá, és hozzuk rendbe a dolgainkat. Rettentő tanácstalan vagyok, de tudom, hogy nekem kell dönteni.

Kíváncsi lennék, hogy ki hogy döntene, ha a helyemben lenne.


2010. jún. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Most csak kifogásokat keresel,hogy miért ne hagyd ott vagy miért nem jó a másik!Szerintem a 10év alatt megszoktad és ezért ragaszkodsz hozzá.Ha ennyi rossz tulajdonsága van,akkor válaszd azt a lányt,akivel megismerkedtél,10év múlva majd róla is azt irod,hogy finom az illata meg ilyenek!Nincs itt semmiféle kémia,a probléma a gondolataidban van!Nem értem azt se,hogy miért gond,hogy ha molettebb,ha nem tartod magadat se egy nőideálnak!

Nehéz eset vagy,látom!

2010. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyet értek az elözövel mért baj az h molett a csaj?és mit jelent az h nem tetszik a szaga?talán büdös?sztem csak ragaszkodsz a régi emlékeidhez, amit meg lehet érteni hiszen 10 év az mégiscsak 10 év.ha szereted azt a lányt akkor ne hagyd el de ha egy csepp esélyt is látsz arra h ujra müködjön a házasságod akkor probáljátok megmenteni.de abban biztos lehetsz h akkor a lányt örökre elveszted.azt nézd kit szeretsz jobban.csak a szexre ne alapozz mert akkor mi lesz ha öregek lesztek és nem fog menni.csak marjátok egymást meg bosszu bosszu hátán?
2010. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a megszokás miatt vágysz vissza a feleségedhez, ami nem különleges jelenség. De ha az eszeddel tudod, hogy egy pénzéhes és undok nő, akkor mit akarsz tőle??? Szerintem próbáld meg azzal a lánnyal, akivel most együtt vagy. Ne fogd a kémiára az egészet... Adj esélyt magatoknak. Ő szeret téged, te is megszeretheted. Ha viszont ennyire felszínes vagy, hogy neked elég az hogy egy csinos (közben belül semmilyen) nővel vagy, akkor tedd azt! Csak meg ne bánd!

20L

2010. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenkivel egyetértek!!tom még fiatal vagyok ehhez(18 alatt) De igazuk van!!inkább a jobb dolgokhoz fűződj mint az emlékekhez.
2010. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!