Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvettem a barátnőm szüzességé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvettem a barátnőm szüzességét, ezért megutált a családja. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

18éves vagyok.

Mikor megismertem a barátnőm ő még szűz volt, én már nem.

4hónapja ismerjük és szeretjük egymást. Nagyon szép és testileg is fejlett lány.

Sajnos neki egy kicsit konzervatívak a szülei akik még azt se nézték jó szemmel mikor véletlen megláttak csokolózni minket.

De egyébként mindig kijöttem velük, jól el tudtunk beszélgetni.


Megismerkedésünk után egy hónappal már pettingeltünk, nyaltuk faltuk egymást minden helyen.

Pár napja megtörtént. Nagyon gyengéd voltam vele. Az aktus után a fellegekbe járt.

Tegnap beszéltünk utoljára, azt mondta hogy ne találkozzunk náluk mert mérgesek rám a szülei.


Gondolom, valahogy megtudták, hogy mi történt köztünk. Ezért el akarnak szakítani egymástól minket.

Most mi legyen? Az biztos hogy ezek után a szülei szemébe se tudnék nézni.


2009. júl. 8. 19:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, ez az utolsó kommented kicsit negatívan hatott rám. De nem értem a lány szüleit, ha egyszer jártok, persze, hogy csókolóztok, ez természetes. Tizenhat évesen meg már az se túl nagy gáz, hogy elvetted a szüzességét, mindenképpen kellett, hogy legyen valaki, aki elvegye, hiszen mindig van egy első alkalom. Próbálj meg beszélni velük, megbékéltetni őket valahogy. De maradjatok együtt. És ne mutogass ujjal, hogy a csaj akarta -.-
2009. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Oktasd ki a szüleit! Nehogy már kisgyerekként kezeljenek egy 16 éves lányt. Ilyen korban már minden csajt komolyabban érdekel a nemi élet, sőt, nagyon sokan csinálják is. Egyébként is, a lányok átlagosan 16 évesen vesztik el. Ha a csaj 14 éves lenne mondjuk, akkor megérteném a szülei felháborodását, de így...
2009. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem neki kéne odaállnia hanem a lánynak.. beszélje meg a szüleivel hogy vigyázott rá a fiú és odafigyelt...

és még jó hogy megbeszéli a szüleivel,én is meg fogom...

2009. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
menj oda a szüleihez, mint egy férfi. Csak a gyávák bujkálnak. Szép beszéddel el lehet intézni mindent. Vigyázz az első benyomás jó legyen. Érezzék úgy, hogy jó kezekben van a lányuk.
2009. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
A szülők a hülyék. Szerintem teljesen jogtalanul háborodtak fel. Várj egy kicsit, hátha lejjebb nyugszanak, vagy beszélj velük.
2009. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem is értem. pár napja megtörtént és a lány ment a szüleihez bejelenteni?
2009. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mondd meg a szuleinek, hogy ne rad, hanem az edes kicsi lanykajukra legyenek mergesek! Hulye szulok az ilyenek, mar ne is haragudj. Megis mit gondoltak a leanynak a szulei, hiszen tudtak hogy egyutt vagytok? Mit gondoltak, hogy sakkoztok vagy nyalokat nyaltok a jatszoteren?

Menjel fel a szuleihez, ne ijedjel be toluk, es mondd meg nekik, hogy eppen ideje lett volna, hogy felvilagositsak a lanyukat a szexualis eletrol, mi mit jelent, mi hogy mukodik.

A mai vilagban meg na, megtortent 16 evesen, hat nem a vilag! Gondolhattak a szulok, ha mar jar veled, elobb-utobb megtortenik a dolog. Inkabb a felvilagositas, a vedekezesrol valo beszelgetest tartom fontosnak.

Aztan most mit ernek el a szulok ezzel a homokba dugom a fejem felfogassal? Hat nem sokat. Max, azt, hogy a lanyuk majd fuvel-faval TITOKBAN elmegy, hiszen megtudta milyen jo is a szex, tetszik neki, kivancsi. Aztan ha nem vedekezik rendesen, terhes lesz.

Szoval en a helyedben elmennek a szuleihez, aztan felnyitnam a szemuket! Szalljanak magukba, es ne rad, hanem a lanyukra es magukra legyenek mergesek.

Konzervativ, gyopos szulok(((

2009. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
8%
Miért kéne a lányukra haragudni? Miért kéne a fiúnak másra mutogatni, hogy "ő volt a hibás"?
2009. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Miert a fiut kellett most megutalni? Azert, mert a lanyuk lefekudt vele? 50-50% nem? Vagy a lany nem volt ott?

De latszik a lany mennyire kis dedos, hazamegy es szinte arulkodik, furcsa felfogas!

Kerdezo, vedekeztetek legalabb?

2009. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Bűnként kezeled az egészet. Megtörtént, és? Nem kell senkire haragudni, mutogatni, uszítani - valószínűleg anyuka kérdezősködött, vagy a lány mesélte el. Mindegy mi történt, a múltat nem tudják megváltoztatni. A szülőkre viszont lehet hatni, pár észérv vagy valami talán segít. Nem ismerem őket, pontos választ nem tudom.
2009. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!