Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvettem a barátnőm szüzességé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvettem a barátnőm szüzességét, ezért megutált a családja. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

18éves vagyok.

Mikor megismertem a barátnőm ő még szűz volt, én már nem.

4hónapja ismerjük és szeretjük egymást. Nagyon szép és testileg is fejlett lány.

Sajnos neki egy kicsit konzervatívak a szülei akik még azt se nézték jó szemmel mikor véletlen megláttak csokolózni minket.

De egyébként mindig kijöttem velük, jól el tudtunk beszélgetni.


Megismerkedésünk után egy hónappal már pettingeltünk, nyaltuk faltuk egymást minden helyen.

Pár napja megtörtént. Nagyon gyengéd voltam vele. Az aktus után a fellegekbe járt.

Tegnap beszéltünk utoljára, azt mondta hogy ne találkozzunk náluk mert mérgesek rám a szülei.


Gondolom, valahogy megtudták, hogy mi történt köztünk. Ezért el akarnak szakítani egymástól minket.

Most mi legyen? Az biztos hogy ezek után a szülei szemébe se tudnék nézni.


2009. júl. 8. 19:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

ha a csaj nem hat a szülőkre akkor tényleg neked kell beszélni velük..vagyis..ketten együtt.. remélem sikerül valamit kihozni belőle.. viszont az oké hogy féltik a lányukat..hiszen 16 évesen még nem olyan nagylány.. lehet nincs igazam csak próbálom a szülők szemszögéből nézni..

de akkor lehet tényleg a szülők a konzervatívak.. vagy pedig kicsit hibás a lány is hiszen nem úgy állította be a dolgot hogy jó volt a dolog és figyeltél rá és hasonlók.. ezen is sok múlhat..annyira nem lehetnek ilyen bocsánat de buták a szülei..

2009. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyi, hiaba feltik a szulik a lanyukat, miert nem mondjak meg neki, hogy nem fekudhet le senkivel mit tudom en 18 eves koraig? Most miert a fiu lenne a hibas? Miert kell a szuloknek a fiura mergesnek lenni? Talan a fiu eroszakoskodott, talan a fiu uldozte a lanyt, addig nem hagyta beket amig nem fekudhetett le vele? Dehogyis! A lany talan meg jobban akarta a dolgot, mint a srac.

En abszolut nem ertem meg a szuloket.

Vilagositsak fel a lanyukat, ha tudjak hogy jar mar valakivel akkor pedig mindig beszelgessenek a szexrol, es ha pedig nem akarjak hogy a lanyuk elveszitse meg a szuzesseget, akkor kossek a lelkere, hogy nem! Nem szabad. Ennyi.

Remelem nem lesz terhes a kiscsaj.

2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

köszi szépen a vállaszokat.

Terhes az biztos nem lessz mert védekeztünk.

Nem hiszem hogy árulkodni akart szegény, csak valahogy ki szedte belőle az annya.

Arra gondoltam hogy majd az apjával beszélek a dologról, mivel hogy vele sokkal jobban megértettük egymást mint az annyával. És remélem majd tud hatni az apja az annyán.

2009. júl. 8. 21:12
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 évesen veszítettem el. A párom is ugyanennyi volt akkor. Azóta eltelt másfél év és még boldogok vagyunk. Az én szüleim is régimódiak. Nagy lelkierő kellett hozzá, de bátorítottuk egymást a párommal és leültünk a szüleimmel és szépen megbeszéltük velük. Nem örültek nagyon: ment a szöveg, hogy ugye védekeztetek?..stb... A lényeg az, hogy 1 hónap múlva már megengedték, hogy együtt aludjunk.:) És még értékelték is, hogy bátran leültünk és megbeszéltük a dolgokat. Így megnyugodtak és minden jóra fordult! Ezt tanácsolom neked/nektek is!:) Hidd el sikerrel jártok majd!
2009. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

figyi!

ha jó viszonyt akarsz ápolni a szülőkkel, akkor az anyját se hagyd ki a beszélgetésből! négyesben üljetek le és beszéljétek meg szépen! a végén még örülni is fognak a nyílt, őszinte és bátor beszélgetésnek.

2009. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
figyelni kellet volna h ne derüljön ki. mi is így vagyunk vele de még csak sejtik :) bár az apja jobban sejti mint kellene
2009. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!