Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértetek a köv. állítással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek a köv. állítással?

Figyelt kérdés

"Keress olyat akinek te vagy mindig az első!"



Itt kaptam ezt a kommentek közt. Kíváncsi vagyok, hogy valakinek tetszik, hogy egy lánynál vagy fiúnál a második legyen?


2009. júl. 8. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
ez hülyeség. minden embernek önállóan kell léteznie. és ha a másik ember kell az első legyen akkor az kisajátitás hiszen a pl.: a nő mindig a férfi figyelmét követeli az önzés.
2009. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
asszem nem értetted meg...arról van szó, h szeretsz egy lányt, jól elvagytok együtt, de neki nem tetszel, neki mindig máson jár az esze. Te mellette maradnál, mikor tudod h nem lehet köztetek semmi?
2009. júl. 8. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mégis miért maradnál mellette ilyen esetben? Persze, hogy nem!
2009. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát így nagyon egyszerű a válasz: NEM.

semmi értelme akkor. esetleg dugnák amig nem találom meg az igazit.

2009. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is nagyon jóban voltam egy lánnyal. Naponta több órát cseteltünnk. De mikor megtudtam, hogy nem akar velem járni, megmondtam, h jobb lenne ha abbahagynánk a sok csetelést. Kicsit rosszul éreztem magam, mert hiányzott de remélem jól döntöttem.
2009. júl. 8. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Persze! Természetesen legyél te az első a párodnak és ő is neked.
2009. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jól döntöttél.
2009. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
abban mi a kapcsolat, mellette sincs az ember úgy
2009. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem tudnék 2.lenni,az mire lenne jó? De azt sem tűrném,ha úgy lennék első,hogy van 2.,esetleg 3.is:akkor olyat keresek,akinek CSAK EGY VAN,AKI AZ ELSŐ!
2009. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez volt a legjobb döntés amit tehettél, ezzel magadnak csináltál jót.
2009. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!