Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy? Ha igen mióta, ha nem, mikor voltál utoljára, ha reménytelen miért?

Figyelt kérdés
:)
2009. júl. 8. 23:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%

voltam 11 évesen és jártam is a fiuval khm kár h az nem számit járásnak de azért cukik voltunk :)):P

vagyok 10 honapja és reménytelenül.. csak haverság van de az viszont egyre jobb ennek örülök :) meg volt amikor akarta vlna ő is de áh ez bonyolult tökmind1.. szenvedek. de nem tudok kiszeretni belőle:D:):((U)

2009. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Legtöbbször plátói szerelmes voltam, volt, hogy olyanokba zúgtam bele fülig, akiket csak látásból ismertem, és rájuk vetítettem egy elképzelt személyiséget. A leghosszabb ilyen másfél évig tartott. Akkor merészkedtem a közelébe, és mertem a szeme elé állni, hogy: szia, tetszel nekem, jó lenne, ha találkoznánk. Látszott rajta, hogy nem érdekli a dolog, így szép lassan az én érzelmeim is kihűltek szerencsére.


Most pedig van egy másfél éves kapcsolatom. Azt hittem sose leszek szerelmes, de adtam még időt magamnak és neki. Most pedig elmondhatom, hogy kb. két-három hónapja tényleg szerelmes vagyok! :)

2009. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
... és lemaradt: 20 éves lány vagyok :)
2009. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

23:51-nek Köszönöm! Én hiszek a szerelemben!

23:39

2009. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
az vagyok, hét hónapja... Nem nagyn jött össze a dolog, mert a lány otársam, és ez az indoka, meg h félti a barátságot... Bár most megint jóban vagyunk, uh újra van remény...:-) ő 15, én 16
2009. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
3 éve vagyok szerelmes ugyan abba a srácba és még mindig jól megvagyunk :P
2009. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

1 éve 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Szerelmes vagyok belé, már 1 éve. Mondhatnám, hogy reménytelen az 500 km miatt, de bírjuk, van olyan erős a szerelem, úgy érzem.


16L

2009. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok szerelmes és nagyon boldog
2009. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
1 éve vegyok reménytelen szerelmes de nem azért mert a fiu nem szeret hanem mert a szülei utálnak és a mostani párom meg a legjobb haverja
2009. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam. 3 és fél évig voltunk együtt, fél éve lett vége.
2009. júl. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!