Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mégis mi a jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégis mi a jó a férfiaknak? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom tömören leírni:

A külsőm "cicbabás"-ha már ezt a szót kell használni egy nőre,aki ad magára.Hosszú,szőke hajam van és csinosan öltözködöm-de semmi extra,ízléses kereteken belül,nem teszem ki,amit nem kell.

Sokan azonnal megítélnek. Pedig aki ismer,kedves,jószívű,intelligens embernek tart,és én is úgy látom,hogy a kevés normális közé tartozom.Vannak életcéljaim,nem tengek-lengek...(nem önfényezés,mert vannak hibáim,amikre nem vagyok én se büszke,de kinek nincs?)

Ennek ellenére nem találok egy normális partnert,mert hiába beszélgetek egy fiúval,hiába láthatja,hogy nem egy nyávogós idióta vagyok,hanem egy határozott,normális nő,azonnal bepróbálkozik.Volt,hogy megkérdeztem tőle,hogy gondolja,minek tart engem?Elmondta,hogy normális nőnek,olyannak,amilyen ritka.A hátam mögött meg felaggat jelzőkkel csupán a kinézetem miatt.

Ez megy...elegem van már.Megváltozni pedig nem fogok,mert nekem ez tetszik,így érzem jól magam a bőrömben.

Egyébként "normális"-nak gondolt művelt férfiakkal randizom,szóval már nem tudom,milyen "körökben" kellene keresgélni.Pedig nagyon nehéz életem volt/van és nagyon szeretnék végre egy olyan embert,aki melletem áll és megbecsüli,értékeli amilyen vagyok.

A kérdéshez még kapcsolódik,hogy régen pl barna voltam és nem engedhettem meg magamnak divatos ruhákat(nem mintha most annyit költenék rájuk)...akkor meg nem kellettem,meg se akartak kb ismerni,mert "átlagos" voltam.Az exem is olyan nőket nézegetett,mint amilyen a mostani külsőm és még a fejemhez is vágta,hogy a férfiak az ilyyenekre buknak...

akkor kérdezem én,most mi a jó?



2012. júl. 2. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A 8-as és a 10-es voltam amúgy, csak közben jött egy új hsz.
2012. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Pont azt írtam,hogy normálisan öltözködöm.Csak egy pl- hosszú nadrág,magassarkú,vagy magasabb talpú cipő egy normális top,amiből nincs ki aminek nem kell.Mit vegyek mégis magamra?

A sminkről meg annyit,hogy csak alapozót meg szempillaspirált használok.

2012. júl. 2. 16:35
 13/23 A kérdező kommentje:

A magam igényeinek felelek meg. A "cicababát" meg az egyszerűség kedvéért használtam,akkor mondjuk azt,csinos nő.Akkor sem fogok magamra 2 számmal nagyobb ruhákat venni...

A felületesség meg szerintem tőlem áll a legtávolabb.

A nagyon okosnak meg üzenem,hogy bár nem fizikus vagyok,de 1 diplomán túl,ami nem az utolsó...

2012. júl. 2. 16:39
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát pedig fogadd el úgy magad ahogy vagy és a helyzetet is. Nem kell annyit foglalkozni ezzel.

Te pont az a 0,0001% vagy akire meg én bukom. Kívül cicababa belül normális...

Azért ha jobban belegondolsz, bizony tényleg elég kevés ilyen lány van...


Ne add fel, folytasd csak a keresgélést. :) Biztosan fogsz találni ép eszű férfit.


Annak semmi értelme nem lenne, ha lejebb adnád a stílust. Úgy vagy jó ahogy vagy és ennyi. :) Csak kell egy kis idő mire megtalálod akit keresel.



22F

2012. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A kinézeteden ne változtass nem azzal lesz a baj.Sztem rossz férfiaknál próbálkozol tuti az úgy mond menő srácok jönnek be neked náluk meg az nem számít akár milyen normális is lehetsz ez a helyzet.Egyébként ritka a normális értelmes nő függetlenül hogy néz ki.
2012. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.Attól függ,kinek mi a menő.Teljesen normális,hétköznapi fiúkkal.
2012. júl. 2. 17:18
 17/23 ASOT ***** válasza:

Hát valóban abba a nagyon ritka 1%-ba tartozol :)

Nem terem ilyen nő minden bokorban.


Nincs kizárva h ne találj magadhoz illő normális pasit...nálad kb az a helyzet mint a jóképű milliomos pasiknál...


Rólad azt gondolják cicababa vagy akinek esze nuku és csak pénzt tud költeni, az ilyen pasikra, meg h csak ki akarják használni a nőt.


Az a baj, hogy Esélyt sem adunk a másiknak arra, hogy megtudjuk mi rejlik benne..


Dehát bármikor becsaphat a villám :)

2012. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hmm hát próbálj belső alapján választani ne elsősorban külső én sem tudok normális lány találni szóval én is valami ilyesmit teszek
2012. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hmmm, szerintem túl jó nő vagy, az a baj.
2012. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát az általánosítás miatt van...
2012. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!