Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mégis mi a jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégis mi a jó a férfiaknak? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom tömören leírni:

A külsőm "cicbabás"-ha már ezt a szót kell használni egy nőre,aki ad magára.Hosszú,szőke hajam van és csinosan öltözködöm-de semmi extra,ízléses kereteken belül,nem teszem ki,amit nem kell.

Sokan azonnal megítélnek. Pedig aki ismer,kedves,jószívű,intelligens embernek tart,és én is úgy látom,hogy a kevés normális közé tartozom.Vannak életcéljaim,nem tengek-lengek...(nem önfényezés,mert vannak hibáim,amikre nem vagyok én se büszke,de kinek nincs?)

Ennek ellenére nem találok egy normális partnert,mert hiába beszélgetek egy fiúval,hiába láthatja,hogy nem egy nyávogós idióta vagyok,hanem egy határozott,normális nő,azonnal bepróbálkozik.Volt,hogy megkérdeztem tőle,hogy gondolja,minek tart engem?Elmondta,hogy normális nőnek,olyannak,amilyen ritka.A hátam mögött meg felaggat jelzőkkel csupán a kinézetem miatt.

Ez megy...elegem van már.Megváltozni pedig nem fogok,mert nekem ez tetszik,így érzem jól magam a bőrömben.

Egyébként "normális"-nak gondolt művelt férfiakkal randizom,szóval már nem tudom,milyen "körökben" kellene keresgélni.Pedig nagyon nehéz életem volt/van és nagyon szeretnék végre egy olyan embert,aki melletem áll és megbecsüli,értékeli amilyen vagyok.

A kérdéshez még kapcsolódik,hogy régen pl barna voltam és nem engedhettem meg magamnak divatos ruhákat(nem mintha most annyit költenék rájuk)...akkor meg nem kellettem,meg se akartak kb ismerni,mert "átlagos" voltam.Az exem is olyan nőket nézegetett,mint amilyen a mostani külsőm és még a fejemhez is vágta,hogy a férfiak az ilyyenekre buknak...

akkor kérdezem én,most mi a jó?



2012. júl. 2. 15:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Látom,jött egy pár válasz :)

Nem külső alapján választok. Persze van egyfajta ideálom,de pl legutóbb is egy olyan fiúval randiztam,aki teljesen kívül esett azon...gondoltam megadom az esélyt,most nem a paramétereken múlik.hát kár volt...nem igazán bírom már,hogy megtaposnak.

2012. júl. 2. 22:02
 22/23 anonim ***** válasza:
kedves aranyos megértő lánynak tűnsz akit mások érzései is érdekelnek ráadásul intelligens.Hibái mindenkinek vannak ezen ne magad okold itt nem veled van baj.Sok férfi inkább a buta lányokra bukik akik könnyen adják magukat és akikért nem kell sokat tenni akiket könnyen át lehet verni stb stb.És többségük megijed ha egy olyan nőt lát akinek van tartása.Régen nekem is olyan lányok jöttek be akikért túlzottan nem kellet teperni akik szépek voltak de üresek.Maradj olyan amilyen vagy igazi nőnek és inkább ezért szidjanak az meg az ő szégyenük lesz nem a tiéd :) Én is beláttam már mik az igazi értékek egy nőben.de még fiatalnak mondhatom magam szóval nem késő :)
2012. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

:)

köszi,én is így gondolom,hogy az ő szégyenük,meg magukat járatják le...persze ettől még nekem nem lesz jobb.

2012. júl. 2. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!