Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok, ha valaki portással jár? Azok nem egy logikátlan emberek?

Figyelt kérdés

meg akar ismerni engem egy srác, de kicsit vontatottan beszél, és olyanokon röhög néha, ami nem is poén.

volt már egy kapcsolatom buta emberrel, kikészített, hogy logikusan/következetesen nem tud sajnos gondolkodni, amiből kommunikációs gondok lettek a végén.


nos a mostani srácról csak annyi állt eddig össze amit az elején írtam, plusz, hogy portás és nem is akar továbbtanulni. szakköz.érettségis. nem a tanultság hiányzik, nem a végzettség, hanem ami vele jár agyilag.


egy példa:

azt mondom, szerintem az "A" megoldás jó ezért meg azért. erre egy tanulatlan: de mért? a B sokkal jobb, mert A hülyeség, a B-t így meg így kell megcsinálni. a B jobb. mi soha nem értünk egyet semmiben-sértődés, harag, düh.

erre egy tanult: az A-nak ez meg az az az előnye, hátránya, a B-nek ellenben ez az előnye és talán kevesebb a hátránya, nem annyira rizikós, mint A, könnyebben is kivitelezhető. de te mivel tudod még A-t alá támasztani? és visszakérdez az én meglátásomra - megbeszélés, racionalitás, logika.


Szóval portással tapasztalatok?


2012. júl. 2. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%

én csakis a józsival a postásal vagyok hajlandó összejönni


gizike

2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vágjál bele, így első olvasva nem sokkal lehet lemaradva a te intelligenciádtól.
2012. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

a portások a hátsó bejáratot is szó nélkül igénybe veszik..

if you know what i mean...

2012. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Alapból nem jutok el odáig, hogy ilyen szinten lévő emberekkel egyáltalán leálljak beszélgetni, szóval nem igazán tudom átérezni a problémát.
2012. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
61% egy beképzelt sznob gyökéééérrrr
2012. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem jársz egy logisztikussal ?
2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem te se tartsd magad többre egy portásnál, sőt senkinél...

Amúgy nincs tapasztalatom, mivel még nem voltam portással, de ha egy megkérne, hogy randizzunk, aki tetszik, nem mondanék nemet neki a munkája miatt. szerintem az intelligencia itt kezdődik...


De szerintem te ne vágj bele ebbe a kapcsolatba, nem tartana tovább 1-2 hónapnál.

2012. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
40%
Szerintem az se komplett aki összejön egy buta emberrel. Képtelen lennék egy ilyenbe beleszeretni. Logikának, intelligenciának a tanulásnak semmi köze, egyszerű kulturáltságon, igényességen és józan paraszti észen, érzelmi intelligencián múlik inkább.
2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

úgy látom senkinek nem volt még olyan kapcsolata ami csupán intelligencián múlt, hogy nincs megbeszélve valami. és nem iskolázottságról beszélek kimondottan.


nem is tudom a buták hogy jönnek ki egymással?

2012. júl. 2. 20:25
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A nagypapám portás volt, nem volt különösebben hülye.

Ha pedig az embered idióta, az sem feltétlenül azért van, mert portás.

Emlékszel, hogy a legyen ön is milliomos 20 millióját egy fiatal postás srác vitte el? (jó nem portás, de "csak" egy postás) Míg van ismerősöm aki diplomával nem ismerte a konklúzió szó jelentését...


Szóval persze, hülyékkel én se kezdek, de nem feltétlenül lesz valaki hülye, ha portás.

21L

2012. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!