Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok, ha valaki portással jár? Azok nem egy logikátlan emberek?

Figyelt kérdés

meg akar ismerni engem egy srác, de kicsit vontatottan beszél, és olyanokon röhög néha, ami nem is poén.

volt már egy kapcsolatom buta emberrel, kikészített, hogy logikusan/következetesen nem tud sajnos gondolkodni, amiből kommunikációs gondok lettek a végén.


nos a mostani srácról csak annyi állt eddig össze amit az elején írtam, plusz, hogy portás és nem is akar továbbtanulni. szakköz.érettségis. nem a tanultság hiányzik, nem a végzettség, hanem ami vele jár agyilag.


egy példa:

azt mondom, szerintem az "A" megoldás jó ezért meg azért. erre egy tanulatlan: de mért? a B sokkal jobb, mert A hülyeség, a B-t így meg így kell megcsinálni. a B jobb. mi soha nem értünk egyet semmiben-sértődés, harag, düh.

erre egy tanult: az A-nak ez meg az az az előnye, hátránya, a B-nek ellenben ez az előnye és talán kevesebb a hátránya, nem annyira rizikós, mint A, könnyebben is kivitelezhető. de te mivel tudod még A-t alá támasztani? és visszakérdez az én meglátásomra - megbeszélés, racionalitás, logika.


Szóval portással tapasztalatok?


2012. júl. 2. 20:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

ő dohányzik...


de annyit megígérhetek nem leszek vele előítéletes. ez mindenkinek jár.


köszi utolsó

2012. júl. 2. 22:05
 22/27 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok!

Nem fogom leírni, hogy mit dolgozom..., úgy gondolom hogy az érvek beszéltek maguk helyett is, amiket leírtam neked. Ha valamit felfogtál belőle, akkor megérte leírni, ha meg nem akkor az sem baj, én megpróbáltam! És ne hidd, hogy bántó szándékkal írtam neked, csak "segíteni" akartam.

Nem szoktam kötözködni itt idegenekkel, mivel nincs értelme... Azt csak sajnálni tudom, hogy magadra vetted.

2012. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

én értettem amiket írtál.

amúgy nem a munkádra voltam kíváncsi

el is fogadtam amiket írtál, a hangnem volt csupán, ami nem jött be

és meg van beszélve a sráccal, hogy találkozunk, ezt sem értem honnan vetted, hogy elutasítanám a megismerését a szakmája miatt.


és általánosságban kérdeztem. általánosságban milyen emberek lehetnek a portások. és nem a szakmunkásokra, nem a diplomásokra, nem egy orvosra, nem egy DJ-re, nem egy cégvezetőre értettem, nem egy hegesztőre, stb hanem portásra. hogy ők milyen emberek lehetnek. ki lehet e velük jönni, mert nekem a szakmájuk nem tűnik sem hivatástudatnak, sem önmegvalósításnak, de még csak lépcsőnek sem nagyon a fejlődésben. én jelenleg eddig nyugdíjasokat láttam portásként és tekintve, hogy 8 általános elég hozzá, hát elgondolkodtam.

most ez miért probléma bárkinek?

érdekel a másik ember, nyitott vagyok felé, de kíváncsi is.

ez így működik szerintem mindenkinél.mindenkinek megismerjük az életét és később meglátjuk akarunk e abban részt venni, vagy nem.

Habár igen valószínű, hogy egy céltudatosságot sugalló portás mellett tuti nem gondolkodnék ilyeneken. de valahogy ő nem céltudatosságot sugall nekem. így ezért a kérdés.

2012. júl. 3. 16:37
 24/27 A kérdező kommentje:

kaptam tőle egy üzit:

"Mijen napod volt?"

na én még bizonytalanabb lettem...

2012. júl. 4. 19:18
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát igen a helyesírás nem minden, de ez a "mijen" engem is elgondolkodtatna, mivel ez nem középiskolai tanagyag, hanem általános iskola 1. vagy 2. osztály...

Nem tudom..., de már a kezdet is elég nyögvenyelősen indul, akkor mi lesz később?

2012. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

mindenesetre megvárom a személyes találkozást a rossz előjelek ellenére.

a remény hal meg utoljára, hogy létezik normális férfi a földön

2012. júl. 4. 20:30
 27/27 anonim ***** válasza:
A válaszadók tényleg nem értik a kérdezőt... Nem az a baj, hogy portás meg nincs iskolája, hanem nem lehet vele úgy elbeszélgetni, ahogy szeretne az illető. Sajnos ez tényleg így van, hogy ha ekkora a különbség a két ember "tudása" között, az okozhat kellemetlenségeket.
2012. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!