Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös/külön kassza?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt ezeket a témákat és alaposan elképedtem!Hihetetlenek egyesek!Ezért tart itt a világ ahol!Szerintetek az egy normális párkapcsolat ahol az aki többet keres az minden este lazacot zabál a másik meg majszolja melette a zsíroskenyeret?!?!FÚJ!!Én nő vagyok,amikor még egyetemre jártam és a férjem(akkor még csak barát) már dolgozott(neki "csak" értségije van) mindent megosztott velem,a saját kiadásaimat fedeztem(bérlet,mobilfeltöltés,stb),de fel sem merült benne,hogy akkor fizessem a rezsi felét vagy bármit,mert tudta nem lenne miből.Megosztotta velem amije van,ha paprikáskrumplit akkor azt...Aztán nekem meglett a diplomám,és a dupláját keresem per pillanat mint ő.Eszembe se jut,hogy na akkor most én márkás cuccban feszítek ő meg kínaiban...Természetes,hogy most én fizetem a költségek nagy(obb) részét,és neki ugyanúgy "jár" teszem azt a Levi's farmer mint nekem!És ha neki netán nem lesz munkája akkor EGYÜTT adunk lejebb az igényekből,ha nekem nem szintén...

Emberek!Gusztustalanok vagytok!Ezért van az,hogy sokan elválnak,ha másik munkanélküli lesz(most nem a dologzni nem akarókról beszélek az más eset)Akinek nem inge ne vegye magára!

30/Nő


2012. júl. 3. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
!!!
2012. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Ebben mi volt a kérdés?
2012. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

...és mit akartál akkor most kérdezni?

Leirtad valamiről a véleményed ennyi!

Döntse el mindenki saját maga,mihez kezd a fizetésével.

2012. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Külön kassza. Nem èrdekel ki mit gondol. A sajàt dolgaimmal hadd èn rendelkezzek.
2012. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled.

Csak azért nyitottam meg a kérdést, hogy elküldjelek a fenébe, de hál istennek nem egy újabb értelmetlen, provokatív kérdés született.

Mondjuk miattam élhet akárki külön kasszán a párjával, ha mindkét embernek megfelel, csak azt nem értem, hogy egyes minősíthetetlenül ostoba válaszadók hogy jönnek ahhoz, hogy ítélkezzenek azok felett, akik nem így tesznek, és primitív módon leszólják őket, mikor semmit nem tudnak a hátterükről, vagy hogy milyen emberekről van szó valójában.

Nem bírom elviselni, ha mások minden erővel próbálják a saját tökéletesnek tartott véleményüket mindenkire rátukmálni.

2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Aki annyira pénzéhes, hogy még a barátjára/barátnőjére se költ, ha rá van szorulva, az nem szerelmes.
2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
A szerelmet meg sokan kihasznàljàk.
2012. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Látom, még sose voltál igazán szerelmes...
2012. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jó,igaz nem kérdés igazán...:-)De elöntötte az a bizonyos az agyamat.Na az engem is baromira érdekelne mennyire "szerelmes"az aki nem osztja meg "mindenét "a társával!Pesze a másik fele is igaz,hogy aki meg ezzel visszaél az meg a szintén undorító egy ember...Szerintem!
2012. júl. 3. 21:42
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze felőlem is mindenki úgy külön kasszázik ahogy akar.De ahogy itt egy kérdében leszóltak egy lányt aki 75ezret keresett a párja meg majdem 500ezret,hogy hogy képzeli,mert akart szólni a pasinak,hogy talán adjon bele többet a kajába...Erre a csajt elmondták minden ingyen élő szemétnek...Aki élősködni akar...:-0 És mi van ha a lány tegyükfel 3 műszakban ápolónő és többet dogozik a 75 ezerért,mit a csávó a fél milláért?
2012. júl. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!