Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki azért marad egyedül egész életében, mert a másik nem egyik korosztálynak se felel meg?

Figyelt kérdés
Erre én jó példa vagyok. 24 éves szűz férfi létemre azért nem kellek fiatalabb lányoknak, mert nincs tapasztalatom, idősebbeknek pedig nyilván azért nem, mert nem vagy testesebb alkatú.
2012. júl. 5. 10:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ezért nem merek ismerkedni egy nővel sem, mert mindegyik elvárja, hogy egy kigyúrt majom legyek. Ott rohadjanak meg, ahol vannak!
2012. júl. 5. 10:47
 12/19 anonim ***** válasza:
A gyúrás csak egy tipp volt, hogy növeld a vonzerőd. A férfiak 5%-a van kigyúrva, mégis jut nő a többieknek is. Nem az izmok hiánya miatt nem találsz nőt, hanem a negatív hozzáállás miatt. Kinek kell egy sértődött, hisztis kisfiú?
2012. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ráadásul egy olyan sértődött, hisztis kisfiú, aki a jelek szerint nőgyűlölő is. Most komolyan, mi a francért kellene egy ilyen egyetlen nőnek is? Változtass szépen a hozzáállásodon, és akkor ez is megváltozik.


És az is borítékolható, hogy nem a megfelelő nőkkel próbálkozol (ha próbálkozol egyáltalán).

2012. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem is próbálkozok, és a nők sem jönnek maguktól ismerkedni. Bárki más, aki még előnytelenebbül is néz ki nálam, általában sokkal szerencsésebb.


Amúgy köszönöm szépen a javaslatokat, csak rendkívül frusztrált vagyok. Így meg pláne nem kellene senkihez odamenne, de csillapítani mégis hogy fogom ezt.

2012. júl. 5. 10:56
 15/19 anonim ***** válasza:
"Ott rohadjanak meg, ahol vannak!" Ezek után ne akard, hogy bármelyik nő is szóba álljon veled. Nem csodálom, hogy még nem volt senkid, hiszed vagy sem, a nőgyűlölet látszik az emberen.
2012. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Épp ezen gondolkodtam el, hogy talán nőgyűlölő vagyok. Még a saját anyámat se tudom kellően tisztelni.
2012. júl. 5. 11:40
 17/19 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagy. Nincs mire büszkének lenned, nem érnek sikerélmények, úgy érzed alantasabb vagy mindenkinél. (mindenkinél persze nem, mert elég nárcisztikus vagy legbelül).

Üdv a klubban! :P


Változnod kell, vagyis el kell magaddal hitetned hogy jó irányba változál hogy legyen önbizalmad ismerkedni. Tűzz ki magad elé célokat. Én pl.: német nyelvtanulás, megtanulni úszni.

27 F

2012. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
nemkell gyurni csak ha teis szeretnél,elég nehéz megértenem hogy a mai világban hogy lehetsz még szüz ennyi idösen mikor annyi részeg csajt lehet felszedni:D elsösörban szerintem minél több haverod van annál többször mész bulizni és annál jobban fogsz tudni ismerkedni ezlegyen az elsö dolog ne a gyuras..ha tul félénk vagy és ezsem válik be még mindig ottvan az internet sokan ezáltal ismerkednek és be is válik sok embernek.és ha bulzni mész igyal valamit ami kicsit segit hogy bátrabb lehess és hamarabb találj valakit akivel talán megtörténne 20/L
2012. aug. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
azon elgondolkoztál már hogy talán nem a lányok érdekelnek?
2012. aug. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!