Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély a pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a pozitív kimenetelre?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön és is bejövők neki!!! De tudni kell róla szexuálisan kicsit perverz (legalább is annak mutatja magát) Nem szűz análba se. 17 éves nekem tetszik a stílusa ahogy beszél meg minden nem néz ki rosszul se, de van akadálya a szexuális perverziónak? Illetve szerintetek nem is találkoztam még vele, mert egyik barátnőjén keresztül talált meg, de én már félig-meddig szerelmes érzéseket táplálok felé mindig cuppal köszön el és csókokat rak..... mondta nagyon kedvel meg szoktam neki írogatni szépen szép dolgokat és bejön neki nem játszom meg magam ilyen vagyok sok vessző híja bocsi érte illetve bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett....

2012. júl. 6. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te neki csak egy könnyed netes flört vagy.
2012. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
50%
2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Téged zavar, hogy perverz? Ha nem, akkor nincs akadály. Egyébként meg találkozzatok, és kiderül, hogy élőben is megvan-e a kölcsönös szimpátia.:)
2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most horvátba van több mint 1 hétig még, én csehbe meek 4 napra nemsokára, de talizunk és elválik minden, láttunk egymásról képeket és nem volt úgy sem probléma beszéltünk telefonon....
2012. júl. 6. 10:56
 5/7 okoska31 ***** válasza:

kiábrándító, amikor egy férfi azt írja, hogy talizunk....meg csehbe, horvátba.... ne rövidíts! azt hagyd meg a csajoknak. (bár anélkül sem lenne rossz...)


azért az, hogy 17 évesen már análisan sem szűz - szereti a szexet, szót se róla...


ha Téged ez még izgat is, akkor hajrá.


ha meg azt írja, hogy tetszel neki, akkor hajrá.


de azért beleszeretni még korai lesz, szerintem.

2012. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jött semmi össze!!!!
2012. júl. 15. 16:50
 7/7 zazuking válasza:
Csak nem a felcsatolhatóval várt a reptéren? :P
2012. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!