Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek számít párválasztásnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít párválasztásnál, hogy a "kiszemelt" mennyit keres, illetve milyen munkája van?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem is van ezzel kapsolatban rossz tapasztalatom, valamint amikor nézek egy bizonyos műsort, és ott megkérdezik a benne szereplőket, hogy milyen párt szeretnének találni, akkor mindegyik felsorolja az álompasi/álomnő tulajdonságait. Kivétel nélkül szerepelt a "legyen jó állása, jó keresete" mondatocska is a felsorolások között.


Tényleg ennyire számít manapság a pénz?

És ha a kedves munkanélkülivé válna, akkor mi van?



2012. júl. 6. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít. Jó, munkája azért legyen ha felnőtt ember, de ennyi.
2012. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetro ***** válasza:
Honnan lehet azt tudni ismerkedésnél, hogy mennyit keres a másik fél. Nem tudom, nálunk bárkivel randiztam soha nem került szóba a kapcsolat elején a fizetési csekk...
2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem számít... Lehet szegény vagy gazdag - nem ez a lényeg hanem az hogy szeressen és boldog legyek mellette.


19/L

2012. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem számit. Meg a diploma is. Orvos ügY éd jöhetnek csak szóba .
2012. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
En sose neztem a keresetet a pasimnak es nem is fogom :D
2012. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Igen ez szaamít a legjobban autó,pénz,´jah és,hogy nekem megvegyen mindnt:)
2012. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még lehet "kicsi" vagyok ehhez a 21 évemmel, mert a legtöbb pasi, akivel randiztam, még a szüleivel él. De azért volt jópár olyan is, aki saját magát tartja el. Soha nem kérdeztem rá a pénzre (nálunk ez eléggé kényes téma otthon, mivel nem vet fel minket), ha pedig szóba került, főleg az foglalkoztatott, h milyen módon jutott hozzá (tisztességesen nyilván). Úgyhogy ezek a dolgok még engem annyira nem foglalkoztatnak.


Pár év múlva, amikor majd elvégzem az egyetemet, meg rendes keresetem lesz (most is dolgozom, oké, de nem egy olyan fizetés, amiből meg tudnék élni teljesen függetlenedve a családtól), akkor valamilyen szinten persze, h érdekelni fog. Szerintem sose ez lesz a döntő szempont, de azért számít. Legyen egy munkahelye, ez gondolom alap. Ha valami okból munkanélküli, de keres állást és rajta van a témán, az se kizáró ok. De csak ha tényleg látszik rajta az igyekezet. Nem mondom, h nem örülnék neki, ha kiderülne a pasiról, h gazdag, mert ez egyfajta biztonságot jelentene. De mivel én olyan független típus vagyok, aki szeret anyagilag (is) függni mindenki mástól, ezért nem számítana olyan nagyon. Max ha nagyon hosszú távra tervezek vele, akkor abból a szempontból jó, h ha majd családot akarunk, akkor nem kell azon agyalnunk, h hogyan fogjuk eltartani mind a négy gyereket. De úgy kábé ennyi.

2012. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Légyszi, csak komoly válaszokat. A kamu hülyeségekkel nem tudok mit kezdeni...

A többieknek köszönöm!

2012. júl. 6. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számit :) Amúgy van munkája a páromnak, de nem azért vagyok vele mert dolgozik és van pénze :)
2012. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nikozia12 ***** válasza:
Nem számít h. mennyit keres. Az igen h. legyen állása vagyis ne legyen lusta elmenni dolgozni. De h. most Ügyvéd vagy Hegesztő engem nem érdekel. Bár én egy kicsivel jobban becsülöm a kétkezi munkásokat mert manapság már ritka kincs.
2012. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!