Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztásnál is már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál is már az számít, hogy valaki 55 vagy 75 kg? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Hát végigböngésztem itt az oldalakat, és azt következtettem le, h. bizony elég csúnyán beszélnek itt a telt nőkről... Nekik is ugyanúgy lehet párkapcsolatuk, lehetnek szexisek stb.... De itt csak az otromba szöveg megy.
2012. máj. 13. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
neked kellene egy 55 kilós fiú, akiről látszik, hogy nagyon, de nagyon vékony?
2012. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Egy dagadt nő soha a büdös életben nem lehet szexis.Még akkor sem ha sajnálatból van egy ilyen tévhit.
2012. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

olvasd végig


[link]

2012. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne számítana? Gondolj bele, szül még 2 gyereket mennyi lesz? 100???? Aki azt mondja, hogy a hurkás nők szépek annak nincs ízlése!
2012. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Igen-igen persze tudjuk, mi mind dagadt nőkre vagyunk csak az a fránya média....

Na persze.

A dagadt nők csúnyán, mennyi!

2012. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem a csúnyaság a gond ezzel, hanem a lustaságból elkövetett teltség akaratgyengeségre vall valamilyen szinten. Ami nem jó. Nagyon nem jó...
2012. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Óriási ez az oldal, amit a 3-as linkelt. Igazán szókimondó, fájdalmasan őszinte, de egyre inkább szeretem az ilyen őszinte írásokat, mert sajnos az emberek tényleg nem hajlandóak maguktól meglátni az igazságot. Ha valaki azt mondja, hogy a hurkás nő szexi, azért mondja, mert nem akarja megbántani, ezért aztán be is varrták maguknak, hogy tényleg azok, nem hogy inkább tennének ellene. Végül is így egyszerűbb. A kövér nő nem szexi, legfeljebb meg lehet ismerni emberileg és lehet szeretni egyéb más dolgai miatt. Én mindig elsősorban a belsőt értékelem, előnybe helyezem a külsővel szemben, de ne hazudjunk már a küllemet illetően.
2012. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
A legnagyobb baj, hogy - azon kívül, hogy nem szép egy kövér nő/férfi/ - számtalan egészségügyi probléma eredője a kövérség. Ki akar egy olyan kövér nővel/férfivel együtt élni, aki ebből a szempontból egy időzített bomba?
2012. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

hát igen, kb ez az a rész amit akartam, hogy megtaláljon a kérdező.

egy telt nőnek a pasija sohasem fogja megmondani, hogy kicsim le kellene fogynod, mert tudja, hogy az hozzávágná az összes berendezési tárgyat a szobában. aztán meg majd jön a nagy kérdés, hogy vajon miért csalt meg a pasim?

a barátai megint nem fogják megmondani, mert nem akarják megbántani.

az idegen emberek viszont megmondják. mert nem jelentesz nekik semmit. olyannak látnak amilyen valóban vagy.

egy emberrel mindíg egy idegen lesz a legőszintébb ebből a szempontból, mert ugye érzelmileg semlegesek vagytok egymás számára. nincs az, h jajj nem akarom megbántani, és ezért azt hazudom, hogy áá nem olyan rossz a helyzet.

2012. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Ez van, a kövér nők nem vonzzóak, és ebbe habár tragikus beletörődni, el kell fogadni. Nekem se kell hájas pasi :( 13L
2012. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!