Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek számít párválasztásnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít párválasztásnál, hogy a "kiszemelt" mennyit keres, illetve milyen munkája van?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem is van ezzel kapsolatban rossz tapasztalatom, valamint amikor nézek egy bizonyos műsort, és ott megkérdezik a benne szereplőket, hogy milyen párt szeretnének találni, akkor mindegyik felsorolja az álompasi/álomnő tulajdonságait. Kivétel nélkül szerepelt a "legyen jó állása, jó keresete" mondatocska is a felsorolások között.


Tényleg ennyire számít manapság a pénz?

És ha a kedves munkanélkülivé válna, akkor mi van?



2012. júl. 6. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
összejöttem egy sráccal. és csak utána tudtam meg hogy sok pénzük van, jól keres az apukája :) nagyon örülök neki és jobb így mintha kevés pénzük lenne, de nem döntő tényező :)
2012. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akik írták, hogy számít nekik az, hogy legyen munkája: miért, a munkanélkülivel mi a helyzet? (nem a tróger emberekről beszélek, hanem azokról, akik teszem azt 8 hónapja állástalanok önhibájukon kívül.)


És ha mondjuk a kapcsolat 3. hónapjában kirúgják az állásából, és sokáig nem is talál újat? Akkor otthagyod?

(nem szemrehányás, csak érdekel, hogy miként tudjátok az ilyen helyzetet elképzelni és kezelni)

2012. júl. 8. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!