Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám tiltja tőlem a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám tiltja tőlem a barátomat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Volt osztálytársammal összejöttem, de édesanyám nem kedveli. Azt mondja, hogy szerinte erőszakos, és túlzottan féltékeny. Nem kedveli a rokonságát, de én nagyon szeretnék vele lenni. Jól érzem magam a társaságában. Viszont anyuval sem szeretnék veszekedni, mert tudom, hogy csak meg akar engem óvni. Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok anyu ellen fordulni, de ez a dolog így nem működik. :// Örülnék a tanácsaitoknak. Hogyan tudnám elérni, hogy anyu elviselje és elengedjen vele néha ide-oda? Korai lenne, hogy barátom legyen? (ő az első)

2012. júl. 6. 20:32
 1/3 fünof ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy elég nagy vagy és eltudod dönteni magadtól is
2012. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erőszakosságát szerintem ki tudod egyensúlyozni, de a többi miatt nem érdemes erőltetni.
2012. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem fél téged, mivel fiatal vagy..de tényleg nagy vagy már...te döntöd el..nem anyud dönti el hogy te kit szeress...ne hallgass rá..

talán segit ha sokat hivj el vacsira otthon párodat, és sokat beszélgess pároddal..hátha anyud rájön mégis nagyon jo ember..:) remélem segitettem :) 16/L

2012. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!