Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de nem hagy nekem szabad teret mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval..megpróbálok nem regényt írni.

én 17/F vagyok, a barátnőm meg most 16, és több mint másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de sohase hagy nekem szabadidőt, hogy elmenjek haverommal pl biciklizni, ha játszok este gépen és nem írok rá akkor az a baj (reggeltől estig együtt vagyunk ha nem alszunk együtt, magyarán minden szabadidőmet vele töltöm).

Szeretem! de nagyon féltékeny típus, se egy lány ismerőst nem jelölhetek be fb-n, az üzenet szóba se jöhet! Az is baj, hogy a férjes főnökömet bejelöltem..


a probléma még csak most kezdődik..mivel fiatal vagyok, ezért szeretném élvezni az életet és akarva akaratlanul is elkezdek flörtöli mással (pl munkahelyemen, de ritkán dolgozom) mert jól esik..szabadnak érzem magamat, már a szakítás is megfordult a fejembe, mert néha már nagyon nem bírom ezt a börtönösdit.

Vélemény?


2012. júl. 7. 21:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jó de akkor neki is legyen szabadideje ne csak neked!Akit te megtehetsz azt ő is!Ezt értesd meg vele.agy ha már kevésbé fog szeretni hidd el h nm fogja érdekelni az sem ha nm keresed egésznap!
2012. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Amikor összejöttem az urammal én is ilyen hisztis p_csa voltam, és nagyon utáltam magam emiatt. Bár más csajokra csak nagyon ritkán voltam féltékeny, de azon képes voltam besértődni, ha elment a haverjaival. Én olvastam ezt a könyvet, sokat használt. Mi kötöttünk egy kis egyezséget is. Minimum annyi AKTÍV időt töltünk el együtt, mint ő velük.
2012. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
én hagyok neki szabad időt. nem értem, hogy látod te ezt a helyzetet
2012. júl. 7. 22:25
 14/23 anonim ***** válasza:

8as megint.

Még annyit, hogy ma már ott tartunk, hogy néha én szólok rá, hogy menjen át haverkodni kicsit, mert már rég volt velük. És esküszöm, örülök neki, ha átmegy és kicsit kikapcsol. :)

2012. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hmm..csak itt az van, hogy 2 órára se tudom rávenni, hogy ő is elmenjen a barátnőjével, meg én is pl teniszezni a haverommal..nem flörtölgetni mindig! visszaolvastam a 6-ost és te nagyon beteg lehetsz!! képzeld amikor már a haverommal nem lehetek együtt akkor már mindegy kivel, de beszélgetek és ha egy hozzámvaló lánnyal akkor azzal ha nekem ez jól esik, utána egészen másképpen, állok hozzá barátnőmhöz (és nem a csaj miatt, hanem a kikapcsolódás miatt)
2012. júl. 7. 22:31
 16/23 A kérdező kommentje:
így nem is csodálkozom magamon, hogy ilyen vagyok ha elegem van a börtönösdiből. ez mindent megoldana ha ugyanúgy engedne, mint ahogy te 8as:)
2012. júl. 7. 22:34
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beteg:) csak pl én látom szüleim kapcsolatát 30év házasság imádják egymást!Sose megy el egyikük sem h jaj baráttal taliznak!Ha van olyan kedves.ismerős azt magujhoz hívják szóval együtt csinálják ezt!Sose mentek még bulizni!Nem is isznak sem semmiés sose veszekednek így!Rajtad eg azt látom h csak mennél rg mennél ide oda b.nőd nélkül.Nem tudom vele miért nm tudsz felszabadult lenni?Akkor nm is ő az igazi.Érdekes az én barátom sose megy sehova.pedig annnyi haverja van h naponta min 15ször keresik folyron cseng teloja.Igaz ő dolgozik is szóval ott tud haverkodni de mindig hív magával ha talizni akar!
2012. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
@utolsó: te egy igazi hü.lye pics@ vagy
2012. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
hát erre mit mondjak? irtam mar hogy mennyi idot toltunk egyutt es en szukseget erzem annak, hogy egypar orat massal vagy sajat magammal toltsek el. en se vagyok bulizos tipus
2012. júl. 9. 09:23
 20/23 A kérdező kommentje:

már bocsi nem kötekedésnek szánom, mostmár egy fokkal szebb hangnemben írtál mint múltkor..amikor a barátod elmegy te mit csinálsz? otthon ülsz? gondolom neked is van barátnőd és szivesen elmész vele ha nem is shoppingolni/diszkózni akkor legalább sétálgatni?, beszélgetni? és hogy a témámhoz is illő legyen ez a komment, a barátod nélkül.

Kíváncsi lennék hogy te hogyan éled az életedet, mert én magamon nem azt látom hogy nagyon utálnám, mert szerintem én jobban szeretem őt..én most csak a negatívumokat soroltam fel, és nekem csak azzal van a problémám, hogy nincs 1 óra szabadidőm se, amikor szabad vagyok és !egyedül vagyok! nekem ez kell

2012. júl. 9. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!