Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de nem hagy nekem szabad teret mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval..megpróbálok nem regényt írni.

én 17/F vagyok, a barátnőm meg most 16, és több mint másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de sohase hagy nekem szabadidőt, hogy elmenjek haverommal pl biciklizni, ha játszok este gépen és nem írok rá akkor az a baj (reggeltől estig együtt vagyunk ha nem alszunk együtt, magyarán minden szabadidőmet vele töltöm).

Szeretem! de nagyon féltékeny típus, se egy lány ismerőst nem jelölhetek be fb-n, az üzenet szóba se jöhet! Az is baj, hogy a férjes főnökömet bejelöltem..


a probléma még csak most kezdődik..mivel fiatal vagyok, ezért szeretném élvezni az életet és akarva akaratlanul is elkezdek flörtöli mással (pl munkahelyemen, de ritkán dolgozom) mert jól esik..szabadnak érzem magamat, már a szakítás is megfordult a fejembe, mert néha már nagyon nem bírom ezt a börtönösdit.

Vélemény?


2012. júl. 7. 21:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Akkor ezt miért nem mondod meg neki is?Csak ennyit amennyit írtál!Nem kell ezért szakítani meg semmi!Én annyira sokat nem szoktam b.nőzni,de persze szoktam talizni velük ha úgy vam de akkor amikor a barátom nm ér rá mert valami dolga van stb.ő is akkor megy.el nélkülem ha én nm érek rá és azért egy.héten akad jó pár ilyen óra!Gondolom azért ti sem egész nap v is minden nap vagytok ùgy együtt h 0szabad idő. Aki meg azt írta.h hlye pcsa vagyok ha.férfi azt üzenem neki h valószínüleg az ő b.nője kussban ül és eltűr neki mindnt mert olyan agyatlan de ha nő írta csak azt tusom mondani neki h igazán sajnálom h még mindig azz hiszi h a múlt századokban élünk ahol a nőnek ki kellett azolgálni az urátha verte ha.csalta!Drága.itt már egyenlőség van!;)
2012. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
igen, ugymond 0 szabadidom van, kivetel az alvás, dolgozas, meg mikor 2hetente kb 2 orara elmegyek haverommal. az utolso kettoert meg is szol
2012. júl. 10. 10:35
 23/23 A kérdező kommentje:
es ha en elmennek haverommal nelkule azert miert szolsz meg? te is elmesz. Baratnom nem sokat talalkozik a baratnoivel epp ezert van velem mindig. na meg azert mert szeret.
2012. júl. 10. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!