Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy a barátom ne legyen "rocker"?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, nem zavart annyira, de most már igen, hogy szinte sehová sem tudunk együtt elmenni, mert én utálom a rockot. Bár ő el szokott velem jönni szórakozó helyekre, de annyira nem rajong érte. Már a haját levágatta, meg kezdem megszabadítani a sötét ruháktól, a gagyi zenekaros pólóit már mind kidobáltam, de még mindig idegesít, hogy most is el fog menni koncertekre nélkülem. :S
2012. júl. 9. 12:32
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező: a szexmegvonás mindig bejön, hidd el. Semmi irónia nincs benn. Látszik, hogy még kislány vagy, a kérdésedből is.
2012. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Én le tudnék mondani a szórakozóhelyekről, már nem vonz az a világ, én már inkább családot akarnék. De ha ő eljárkál, akkor én is.
2012. júl. 9. 12:40
 13/54 AvernusTriad ***** válasza:
100%
(Azt még zárójelben hozzáfűzöm, hogy ha kidobáltad a cuccait, azon is csodálkozok, hogy nem dobott ki...)
2012. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

ma 12:39


Azért szeretem, aki. Nyilván nem az tetszett meg benne, hogy rocker. Mondjuk neki azért is tetszem, mert én nem vagyok az. Nem szereti a rocker lányokat, neki az ilyen nőiesebbek jönnek be, a cicababásak. szereti, hogy szőke vagyok, meg nőies stb. Csak ez még mindig egy bökkenő köztünk, hogy gyűlölöm az idióta -főleg magyar- zenekarait.

2012. júl. 9. 12:42
 15/54 A kérdező kommentje:

ma 12:39


Nála nem számít a szexmegvonás. Simán elvan nélküle. Azt mondta, azért tanult meg főzni is, hogy ne tudja egy nő semmivel se zsarolni.

2012. júl. 9. 12:44
 16/54 AvernusTriad ***** válasza:
100%
"azért tanult meg főzni is, hogy ne tudja egy nő semmivel se zsarolni." Előrelátó :D
2012. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

12:40


A 12:40-es választ jelentettem. Hogy jön ahhoz ez, hogy minősítgessen meg sértegessen?

2012. júl. 9. 12:45
 18/54 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért várod el tőle, hogy lemondjon arról, amit szeret. De mégis miről mondtál le a kedvéért?

Szerintem már az is túlzás, hogy kidobáltad a cuccait. Csoda, hogy eltűri...

Miért nem mész inkább vele koncertre te is és próbálod megszeretni?

Jah, hogy te nem alkalmazkodsz, csak tőle várod el?

Önző vagy, méghozzá nagyon.

2012. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként egyértelmű, hogy ez a kérdés csak provokáció, remélem senki nem gondolta komolyan.
2012. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

12:47


Én már próbáltam vele menni, de már nem engedni. szerinte csak "elrontom" a hangulatát...

2012. júl. 9. 12:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!