Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy a barátom ne legyen "rocker"?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, nem zavart annyira, de most már igen, hogy szinte sehová sem tudunk együtt elmenni, mert én utálom a rockot. Bár ő el szokott velem jönni szórakozó helyekre, de annyira nem rajong érte. Már a haját levágatta, meg kezdem megszabadítani a sötét ruháktól, a gagyi zenekaros pólóit már mind kidobáltam, de még mindig idegesít, hogy most is el fog menni koncertekre nélkülem. :S
2012. júl. 9. 12:32
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
29%

tegnap 21:11


Ilyen pofival és ilyen testtel?? :D Azt te csak hiszed!


Az ilyen viszont lehet h taszítja:

[link]

2012. júl. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
92%

Undorító vagy!! 25 éves fejjel még ilyen éretlen vagy?! Herpesz vagy a srác száján. Nem akarlak bántani! De ez tényleg gusztustalan ,hogy meg akarod változtatni! Ez csak a külseje! Láss már a dolgok alá! Vagy csak azért vagy vele mert csini a pofija? És erre gondolom az a válasz ,hogy "Neem!" ,de ha tényleg nem akkor hagyd békén a stílusát és szeresd azért aki!És kidobáltad a felsőit? Normális vagy? Oké ,hogy nem szereted őket de ő fizetett értük! Önző vagy és pont, én a helyedben nem mertem volna kiírni!

Üdv.:Egy k*rva büszke rocker.

2012. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
levágattattad vele a haját, kidtad a zenekaros felsőit és még nem dobott téged? úristen! ha megkéri a kezed, menj hozzá, mert valószínüleg szeret téged! 23/ ROCKER LÁNY
2012. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
De buta vagy, kérdező.remélem, a srác már rég kidobott.25évesen nem kéne rockerkedni? Csak szólok hogy ez jóval előbb volt, mint a diszkó. Nézd meg a Led Zeppelin, Aerosmith, Rolling Stones, Black Sabbath, stb.tagok korát...kicsit idősebbek, mint 25.mellesleg, én is az vagyok 38 évesen, s a kutya nem mondaná meg, nem járok zenekaros pólóban, fiatalon se öltöztem sose rockernek.sőt, a munkahelyem kiöltözős.js, mellesleg a főnöknőm is rockzenét szeret pedig 50 éves.
2013. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!