Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy a barátom ne legyen "rocker"?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, nem zavart annyira, de most már igen, hogy szinte sehová sem tudunk együtt elmenni, mert én utálom a rockot. Bár ő el szokott velem jönni szórakozó helyekre, de annyira nem rajong érte. Már a haját levágatta, meg kezdem megszabadítani a sötét ruháktól, a gagyi zenekaros pólóit már mind kidobáltam, de még mindig idegesít, hogy most is el fog menni koncertekre nélkülem. :S
2012. júl. 9. 12:32
1 2 3 4 5 6
 31/54 nikozia12 ***** válasza:
91%

NEm értem miért akarod megváltoztatni ha ilyennek ismerted meg.

Ez egy életérzés,életforma. Én senki kedvéért sem kezdenék el disco zenét meg ilyen slágerizéket hallgatni. Te menjél a bulizni a barátaiddal Ő meg had menjen tombolni koncertekre.Mindenki máshogy ereszti ki a gőzt! Keressetek olyat is amit mind a ketten szerettek csinálni és akkor mindenkinek van tere is és együtt is vagytok. a srác egy egyéniség...én a helyedben örülnék neki h. nem egy mai "másolatsrác" a barátom.

2012. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
90%
Szegény srác...Ha velem csinálnál ilyet, rég kidobtalak volna...
2012. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 nikozia12 ***** válasza:
90%

Ja és gagyi zenekaros pólóknak pedig általában mindig megvan a múltjuk...

Én soha nem dobnám ki pedig lány vagyok. Most már csak alszom benne de a lelkem kicsi darabja...senki miatt nem dobnám ki...és senkivel sem dobatnék ki semmit.

2012. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy még utálod a rockot más szeretheti! NE akard megváltoztatni más stílusát! Undorító dolog! És nem Gagyik azok a pólók csak NEM a te stílusod! A Barátod helyébe én már kihajítottalak volna téged mint macskát szarni. Nem vagyok rocker de ez egy elég aljas dolog! Lepontozhatsz leszarom! ez a véleményem.
2012. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Cicababasan nezel ki s ugy is gondolkozol! Ha baratnom kidobalna az emlekeimet akkor laba sem erne a foldet. Egy idiota tesz ilyet!!!

Ha nobol vagy viselkedj is ugy, vedd ra, hogy valtozzon!

En is rockot hallgatok megsem eroltettem a baratnoimre ra. De nem lennek olyan papucs, ha el akarok menni egy Karpatia koncertre akkor barki is visszatartson...

2012. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a HASZNOS és ÉPÍTŐ hozzászólásokat, a fröcsögésekről meg annyit, hogy megspórolhatta volna az idejét, mert kb semmire nem jó beírni századszor ugyanazt, hogy rég kidobtak volna, blabla...


Szerintem 25 évesen már nem nagyon kéne annyira "rockerkedni", bár ő még a visszafogottabb kategória. Nem tudom, hogy meddig leszünk együtt, de talán kezd megváltozni és már igényesebb és ritkábban jár el. Mondjuk nekem az sem tetszik, mert ketten élünk, nem vet fel minket a pénz, és ez lényegében pénzpazarlás.

Amúgy meg nem szoktam utálkozni a koncertjein, a múltkor is otthagyott hátul, mert ő előrement csápolni, én meg nem akartam, és arra gondoltam, felesleges volt eljönnöm. Egyre több ilyen van.

2012. júl. 9. 14:21
 37/54 nikozia12 ***** válasza:
93%
Én is előremennék csápolni vagy jön a barátom vagy nem...
2012. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 b.adam_85 válasza:
100%

Akkor oldd meg okosan a dolgot, és mondjuk amikor ő elmegy a haverjaival koncertre, akkor te is menj el a barátnőiddel moziba, bulizni, vagy csak összeülni beszélgetni. Mindenkinek kell egy kicsit a "saját közegében" is lennie.

25 évesen meg még nem kell nagyon kinőni semmiből, főleg nem a bulizásból és a koncertekből. És néha meg igenis "ki kell dobni" pénzt erre, ki kell engedni az embernek a gőzt.

Én is alig várom már a szombatot, hogy hosszú idő után végre kicsit kieresszem magamból a munkahelyi stresszt és mozogjak és énekeljek egy jót egy koncerten. Fel az eddás pólót és kendőt, és irány Agárd.

Nem kell mindent együtt csinálni, ha neked nem megy a rockkoncert, hagyd meg neki, és ilyenkor te is foglalkozz azzal amit inkább téged érdekel, őt pedig nem.

2012. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni, ő ilyen. Ő beleszokott a Te dolgaidba kotnyeleskedni?
2012. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kérdező te azért ragaszkodsz ehhez a gyerekhez (és összeteheted a két kezed, hogy találtál egy ennyire türelmes embert), mert 25 évesen csak ő van neked, esélyed sincs mást találni, mert hidegen hagyod a pasikat (és meg is értem őket, számmora se lennél vonzó ilyen mentalitással) és nemsokára előjön (vagy már van) a kapuzárási pánik, ami minden nőt elér.
2012. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!