Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy a barátom ne legyen "rocker"?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, nem zavart annyira, de most már igen, hogy szinte sehová sem tudunk együtt elmenni, mert én utálom a rockot. Bár ő el szokott velem jönni szórakozó helyekre, de annyira nem rajong érte. Már a haját levágatta, meg kezdem megszabadítani a sötét ruháktól, a gagyi zenekaros pólóit már mind kidobáltam, de még mindig idegesít, hogy most is el fog menni koncertekre nélkülem. :S
2012. júl. 9. 12:32
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
"kapuzárási pánik" :DDD
2012. júl. 9. 17:34
 42/54 anonim ***** válasza:
87%

Tudod mikor kéne egy ilyen csaj aki ennyire lekorlátozza a szabadságomat és ennyire pofátlanul beleszól a dolgaimba!!!


Marha nagy szerencséd van hogy nem vagy még lapáton!!!


Mellesleg a rockzene nagyon sokféle!

Egy Depresszió vagy Ossian album pl nagyon színvonalas és ütős, nem beszélve az új Scorpions albumról, vagy másról. Én tökre imádom Britney-t is vagy a Republic-ot! Bár mostanában Benjamin Stanford-ot hallgatok! De a Golden age of the Grotesqe c Marilyn Manson album is istenkirály!


Nem akarok rosszindulatú lenni de ha te pl a takács nikolász vagy a köcsög el norbira hajazol vagy a többi tehetségtelen senkire akkor talán benned van a hiba!!!

29F

2012. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
91%

Örülnék, ha találnék olyan férfit, aki szintén rockot hallgat.

Bezzeg rám csak a discósok hajtanak :(

Ha ő elmegy veled a szórakozó helyekre, akkor te miért nem tudsz elmenni vele néha egy-egy koncertre? Nem csak üvöltözős bandák vannak.

21/L

2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem 25 évesen már nem nagyon kéne annyira "rockerkedni", bár ő még a visszafogottabb kategória. Nem tudom, hogy meddig leszünk együtt, de talán kezd megváltozni és már igényesebb és ritkábban jár el."


Figy te 25 évesen olyan marhára igényes lehetsz, ha "cicababás" stílusod van... meg ilyen otromba gondolkodásmódod :( te meg nagyon igényes lehetsz, nagyestélyiben, tűsarkúban jársz mindennnap? Na ugye hogy nem. akkor máris nem lehetsz olyan igényes.

Az meg h ki hol szórakozik h jön az igényességhez? Ha vennéd a fáradtságot és kicsit érdekelne a barátod miket szeret, megnéznéd egy külföldi metal fesztiválon (pl. Wacken) 18-90 éves korig vannak emberek, egyetemistától az ügyvéden át a több gyermekes család anyáig, zenekaros pólóban igenám... Te meg szórakozó helyekre jársz... gondolom Dokk meg ilyenek... azok aztán annyira igényesek...


Egyáltalán h jössz ahhoz h a barátod cuccait kidobáld, miért érezted úgy h ezt te megteheted? Mit szólnál ha abarátod kivágná a cuccaidat?

2012. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Aki velem akar járni, lenni, annak ütnie kell egy szintet. Ennyi. Eleve azért jöttem össze vele, mert tetszett, hogy kedves, aranyos, rendes fiú, és átláttam a hosszú hajon meg a fekete ruhán is. Megmondtam neki az elején, hogy ha komolyan gondolja, akkor változni kell, és ő mondta, hogy tudja, ő is akarja, ha nekem úgy jobb lenne.


Úgy jöttem hozzá, hogy közös megegyezéssel dobáltam ki, nem a tudta nélkül - de ezt már leírtam!!

2012. júl. 10. 10:59
 46/54 anonim ***** válasza:
57%

"te meg nagyon igényes lehetsz, nagyestélyiben, tűsarkúban jársz mindennnap? Na ugye hogy nem. akkor máris nem lehetsz olyan igényes. " Szerinted ez az igényesség?

Kérdezőnek: Nézd, megállapodtatok, és ő végülis valamennyit változott. Az meg, hogy ne járjon el... Tudom, semmi közöm hozzá, de mennyit költ erre átlagban? Pl egy hónapban.

2012. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
89%

ma 10:59


Arra megkérheted hogy járjon többnyire átlagember-öltözetben amikor veled van vagy anyádékkal találkozik, de kidobni és megváltoztatni a dolgait az pofátlanság és uralkodás a másikon!!! Neked egy papucsállatka kell!!


Elég szomorú ha a gyerek belement! Ellenben ez egy rejtett csapda egy időzített bomba! Ami elő fog jönni valamikor! Ezt nem lehet megcsinálni egy emberrel mert még a leghülyébbje is érezni fogja hogy elnyomják és uralkodnak felette!!!

A puncid mágikus hatalma erős, de amint a gyerek rájön hogy más caj punciját is megkaphatja a te értéked csökken ami már így sem lehet olyan nagy ha ennyire nem tudod tiszteletben tartani a másik személyiségét!!!


Csak ismételni tudom magam: Nálam már rég lapáton lennél pedig nem vagyok rockercsávó!

29F

2012. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majd jön egy ilyen csaj és a pólók után téged is kidobnak! :D


[link]

2012. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

15:42


Nem gyakran jár el, de ha elmegy, akkor sokat költ. Néha 30 ezres nagyságrendben.

2012. júl. 11. 21:09
 50/54 A kérdező kommentje:

17:34


Kifejezetten taszítják ezek a nagy "kemény rocker csajok". :)

2012. júl. 11. 21:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!