Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre mit reagálnátok? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok? Nekem rosszul esett

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal a kinézetről beszélgettünk és egymás kinézetéről is kezdtünk beszélni és azt mondta nekem, hogy én sem nézek ki "nagyon jól". Erre meglepődtem, és kérdeztem, hogy akkor szerinte hogy nézek ki, mire mondta, hogy csak simán "jól", mert a nagyon jó, az már egy "más kategória" pl topmodellek, sokkal kisportoltabbnak kéne ahhoz lennem és magasabbnak stb.Nagyon rosszul esett, de ő nem értette, elkezdte mondani, hogy most mi a bajom, objektíve nézve ez az igazság. Nem tudom, hogy tényleg csak felfújtam vagy másnak is rosszul esne,én azt hittem, hogy a barátom számára tökéletesen nézek ki, hiszen akkor mi értelme, hogy velem jár :(
2012. júl. 10. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

A "tökéletes" szót felejtsd el, mert nem létezik olyan! Mindenkinek vannak hibái. Gondolj bele, ha te lennél a világon a 2. legszebb lány, akkor is azon sírnál, hogy van nálad egyvalaki, aki szebb? Mellesleg sok pasi sajnos nem tudja magának megszerezni a neki legjobban tetszőt, de ilyenkor nem állhat le, menni kell a 2., 3., 4., stb. legszebb lány felé.


No meg egyébként is az hogy nézne már ki, hogy ha azt mondaná egy barátnőjének a férfi, hogy ő a legszebb, szakít vele, aztán 2 hét múlva talál magának egy másikat, és annak is azt mondja, hogy ő a legszebb? Az már becsapásnak és kétszínűségnek minősül!


Fogadd el a barátod véleményét, nem megbántani akart téged, csak őszinte akart lenni. És ne felejtsd el: a barátod megnézhet más lányokat, de szeretni csak téged szeret!


24/F

2012. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!