Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy a szerelmem abbahagyja ezt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és barátom is. egy hónapja vagyunk együtt, és minden nagyon jó vele. az egyetlen problémám, hogy borzasztó sokat füvezik, napi szinten. egyébként okos, jó tanuló, barátságos, minden oké vele, nem is gondolná az ember, hogy füvezik. én viszont aggódom miatta. nem arról van szó, hogy prűd lennék ,olykor én is elszívok egy szállal, de azért ez mármégis sok!ötletek?eltiltani nem akarom, csak azt szeretném,hogy drognélkül is meglássa, hogy az élet szép! előre is kösz!
2009. júl. 12. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Először is, szerencséje van hogy ilyen barátnője lehet mint te, aki így törődik vele és pórbálja visszafogni.


A kérdésedre a választ te magad is megírtad: Meg kell mutatnod neki hogy mennyi minden jó dolgot csinálhat fű nélkül! Vidd el sok szép helyre, próbáljatok ki új dolgokat együtt, egyetek finomakat, szeretkezzetek jókat... bármit amivel kimozdultok, és egyszerűen kevesebb ideje marad majd füvezni, ezáltal kevesebbet is fog.


Írtad hogy nem akarod eltiltani, ne is próbáld. A leszokás orvosi segítség nélkül lehetetlen.

2009. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Orvosi segítség? A fűtől nem is lehet valaki fizikailag függő
2009. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Másodszor pedig egyetértek az első válaszolóval, de mikor nincs velem akkor a haverjaival ugyanúgy szív, érted..nem is feltétlenül azért, mert szüksége van rá, inkább csak megszokásból vagy kedvtelésből, nem is tudom...:/ és én tényleg nem azt mondom, h sohatöbbé, csak hogy azért jóval kevesebbszer, mert borzasztóan féltem :(
2009. júl. 12. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
én menekülnék egy ilyen gyenge jellemtől, amíg nem késő. Szerintem te okos vagy, de ő nem:( Menekülj, ha élni akarsz, egészségesen és boldogan!!!!
2009. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de szeretem és segíteni szeretnék neki, soha nem hagynám egyedül a sz*rban, mégha csak barát lenne is,nemhogy így, hogy szeretem...
2009. júl. 12. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez tőle függ teljes mértékben. Mert amíg ő nem úgy gondolja, hogy szarban van, hanem neki ez a jó, ez a normális, addig akármit csinálsz úgyse hagyja abba. Amúgy ez hülyeség, hogy orvosi segítség nélkül nem lehet leszokni! A fű nem olyan, mint a cigaretta vagy mint a többi drog. Az én barátomnak is volt egy olyan éve, amikor minden nap (akkor még nem ismertem), aztán elege lett, megkomolyodott, mert rájött, hogy nem ebből áll az élet. Most meg már csak ritkán, akkor is mert éppen van valaki haverjánál.
2009. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez az orvosi dolog szerintem sem feltétlenül szükséges, csak ház ezaz, hogy mikor jön rá, hogy ennél ő komolyabb, és nem kell ez neki...:/
2009. júl. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!