Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenne hogy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne hogy örökre együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem 17 vagyok, a barátom 18.Több mint fél éve vagyunk együtt, és nagyon imádjuk egymást.Minden tökéletes, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk...Néha kisebb vita de még nem vezstünk össze, úgy igazán sosem..Mindketten szeretnénk együtt maradni örökre és őszintén már ha nem lennénk ennyire fiatalok az eljegyzés is lehetne. Mert minden nap találkozunk, néha nálam is alszik..Szex is volt már, meg minden nagyon jó,és nagyon össze vagyunk szokva.. A barátom már mondta is 3-4 év múlva eljegyez és suli után(egyetem) elvesz...Lehetséges lenne ez? Van olyan akinek sikerült már?És ha igen mennyire tartós lehet?
2008. máj. 4. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést pont igy én is feltehettem volna Nektek:) nálunk is ez a helyzet, 8. hónapja vagyunk együtt...Már megigértük egymásnak h "mindig veled leszek"...és beszéltünk az eljegyzésről...esküvőről...házról...gyerekekről...De ne értsetek félre, persze csak poénkodtunk (de talán minden viccnek fele való:)) És ha nagyobbak lennénk már nálunk is szóba jött volna az eljegyzés...de majd az EGYETEM után, ami próbára tesz minket, mert Ő 8 évig lesz egyetemen, én 5 évig, és "csupa" 500 km fog elválasztani...nemtudom hogy lesz, de ha azt kibirjuk akkor már semmi nem választ el...És én bizom benne h kibirjuk! Ahogyan NEKTEK is tiszta szivből kivánok minden jót:) eljegyzést, esküvőt, házat, gyerekeket, (majd:)) Üdvözlet:)
2008. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!


Tényleg nem lehet előre tudni, sajnos. Én is sokat gondolkoztam ezen, ugyanis mindketten 17 évesen ismerkedtünk meg. 19 évesen volt az eljegyzés, 22 évesen össze is házasodtunk. Most 25 évesek vagyunk. Április 5-én született meg a kisfiúnk. Ez eddig olyan, mint egy álom, minden szépen alakult, DE: sajnos van olyan fiú, aki később érik, nem élte ki magát. Nálunk sajnos házasság után fél évvel bizonytalanodott el, és félre is lépett. Azt mondta, hogy időre van szüksége, hogy eldöntse, hogy tényleg ezt akarja-e. Hála Istennek mellettem döntöt, rádöbbent, hogy tényleg én vagyok neki az igazi és ezt nem csak mondja, érzem is, de történhetett volna rosszul is. Abban az esetben, ha rájön, hogy mégsem én vagyok az igazi számára, válás lett volna belőle és nem egy gyönyörű baba.

Olyat is ismerek, akik szintén 17 évesen ismerkedtek meg, lett két gyerekük és kb. 10 év házasság után a férjnek a titkárnőjétől született még egy gyereke.

Szóval nem lehet tudni. Kívánom, hogy nektek sikerüljön, legyetek boldogok. Az a lényeg, hogy őszinték legyetek egymáshoz, mindent beszéljetek meg és ne hozzatok olyan döntéseket, amiben nem vagytok egészen biztosak.

2008. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Annyit kérdeznék még h (lehet h sokaknak hülyeség ,de én így érzem és gondolom)ha tudom h ő az igazi és ezt ő is ennyire érzi, korai ha 19 évesen eljegyez?? Mert miután én befejeztem a sulit ami még 2év utána összeköltözünk ez biztos..csak nem tartanának hülyének ez miatt, h 19-20 évesen eljegyzést tartunk..??
2008. máj. 6. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!