Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtál már olyannak, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtál már olyannak, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
Nem érezted magad rosszul emiatt? Sokkal emberibb és becsületesebb, ha megmondod az igazat még akkor is, ha esetleg fájdalmat okozol neki. A hazugság kiderül előbb-utóbb és az jobban fáj, mint az igazság.
2012. júl. 17. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
volt.. szarvolt.. de van ami azóta sem derült ki és "elévült" a dolog..
2012. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
Mindenki hazudott már olyannak, akit szeret, és megkockáztatom, minden hónapban megteszi ezt sajnos, mert emberek vagyunk, és "gyarlók". Persze nem nagy hazugságokra kell gondolni, és sokszor azért tesszük, mert nem akarunk fájdalmat okozni a másiknak. Éppen ezért nem mindig emberibb megmondani az igazat, még ha becsületesebb volna is, mérlegelni kell.
2012. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá hogy hazudtam volna-bár ilyen ember nincs bizti akkor előfordult nem tudom... De úgy érzem nekem már hazudtak
2012. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kisebb füllentésekről van most szó, mert azt sokszor elköveti az ember és nincs is olyan hatalmas következménye.

Most a komoly hazugságokról van szó, aminek következményei vannak/lehetnek.

2012. júl. 17. 11:45
 5/10 Antimod ***** válasza:

"Most a komoly hazugságokról van szó, aminek következményei vannak/lehetnek."


Kérlek mondj egy példát! Nem kötözködésből írom ezt, de szerintem ez mindenkinek mást jelent.

2012. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. mert nálam a füllentés és a hazugság máshol kezdődik és lehet én leviszem vagy kitolom ezek határát mint mondjuk mások.
2012. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha már a párkapcsolatról van szó:

- megcsalás bármely formájának elhallgatása

- valamilyen probléma megbeszélése helyett "minden oké" viselkedés

2012. júl. 17. 11:53
 8/10 Antimod ***** válasza:
Nem, ilyen formában még nem hazudtam, legalábbis merem remélni.
2012. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párkapcsolatomban nincs ilyen. Ha valami gondja van valamelyikünknek, akkor addig nem állunk fel az asztaltól,míg meg nem beszéltük,és meg nem oldottuk a problémát.

A megcsalás meg szóba sem jöhet,mivel mindketten szeretjük egymást,és akik szeretik egymást,azok nem követnek el ilyen hibát!

2012. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen sokszor

sajnos

2012. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!