Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel győzhetném meg anyukámat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzhetném meg anyukámat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval,viszont anyukám ellenzi, hogy járjak vele, mivel roma, viszont én fülig szerelmes vagyok belé(elnézést aki abba az ember csoportba tartozik, nem sértésként írom)
2012. júl. 17. 19:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
roma iskolában tanít, tudja szegény, hogy kik ők...
2012. júl. 17. 19:40
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemész egy ilyen kapcsolatba, számíthatsz arra, hogy nagyon-nagyon nehezen tudsz kiszállni belőle! Nem fog csak úgy elengedni! Aztán csak egy hír leszel a tv-ben!
2012. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van. menekülj
2012. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ebből csak bajod származik,egy egészen más tradíciókra épülő kapcsolat nem működhet.Meg gondolj bele,érdemes kitenni magad a vele való kapcsolat jelentette nemtetszésnek a társadalom tagjaitól.Én ismertem egy csajt,két évig járt egy cigány sráccal,azóta enyhén szólva rasszista nézeteket vall.Még egy légtérben sem tud megmaradni a cigányokkal.Hidd el okkal.Amikor szakítottak előbb őt fenyegette,majd a családját.Volt,hogy az utcán késsel támadta.
2012. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Nem vagyok rasszista, de mindenki jobban jár így... hidd el!
2012. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ne is figyelj a buta rasszista magyarokra"

Nem feltétlenül rasszisták hékás. Én is azt mondom, hogy hallgasson az anyukájára. Nyilván nagyon fiatal még a kérdező, és egy anya csak jobban látja a helyzetet. Valószínűleg nem poénból tiltja.

2012. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kifejezés ismertetést ha elfogadtok.Írták itt neked,hogy ne hallgass a rasszista magyarokra.Azt azért tudni kellene mindenkinek,hogy rasszistának nem születik senki.Ez az érzés tapasztalatokra épül.
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, megfogadom a tanácsaitokat!
2012. júl. 18. 08:54
 19/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked Kedves Kérdező! :)
2012. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2012. júl. 19. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!