Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt a mondást hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a mondást hogy egy férfi mellett nő lehessen?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam úgy átfogóbban ezen a sokat hallott mondaton.

Mikor egy nő mondja hogy egy férfi mellett ő nőnek szereti (szeretné) magát érezni.

Nos egy nő mitől érzi nőnek magát?? Mert erre nem jöttem rá. Elkezdtem gondolkodni mit csinál egy nő.. Arra a következtetésre jutottam hogy semmit.(mert ha valamit csinál akkor arra ráfogja hogy nem nőnek érzi magát ez nem női munka stb. Nos akkor érzi nőnek magát egy nő?

Oszátok már meg velem ezt a titkot.


2012. júl. 20. 02:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy nem a külső a lényeg? Ja, hogy ezt mondogatják egyes csajok?


Hát tehetek én arról? Az én környezetemben élők elismerik, hogy a külső (is) fontos. Nagyon is az. :)


A gazdagság annyira nem, mert anyagilag nagyon jól álló csajokat ismerek, diplomások, jó munkával.. ők inkább a kedves szépfiúkra buknak. Persze, nem tartják ki őket.


Az sem megy, amit sok mai pasi akar!

Összekeverik a csajokat "anyucival", aki ingyen kiszolgálást biztosít, rezsibe sem kell beszállni, ingyen szállás, kaja, minden.


Ilyet ne várjon egy fiú sem a két szép szeméért. :)

2012. júl. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!