Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti szoktatok irigykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szoktatok irigykedni, ha egy egész jóképű csávónak csúnya barátnője van?

Figyelt kérdés

Vagy kivált belőletek bármit is?

Nem csapnátok le a lány kezéről a pasit?



2012. júl. 22. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Előfordul, de nem túl gyakran. A szingli pasikat szeretem. :)
2012. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te ugyanaz vagy, aki végighaknizod a gyakorit, hogy most már ennyi szenvedés után rászántad magad a csúnya lányokra, ugye? Mondom: tragédia vagy...
2012. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó buta vagy és nem először :D

Kérdésem csupán kíváncsiság, hiszen manapság rengeteg fiút látni csúnya lánnyal, és sokan szinte a nyálukat csorgatják az ilyen fiúk után. Legalábbis megfigyeléseim ezt igazolják.

Egyébként honnan tudod, milyen nemű vagyok?

2012. júl. 23. 10:15
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
Persze, az sem kizárt, hogy lány vagy, tegnap is járt itt egy lány a tiédhez hasonló fixációval.:) De akár fiú vagy, akár lány, a fejedben terjengő egész gondolatkör beteges. Ezt nyugodtan, 100%-osan elhiheted nekem.
2012. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ismerősöm (később szerelmem:)), aki határozottan szép férfi volt, mégis mindig vagy semmilyen, vagy határozottan csúnya lányokkal volt. először, mikor még nem nagyon ismertem, csak furcsálltam, hogy miért, aztán utána meg, mikor már nem volt közünk egymáshoz, akkor irigykedtem kicsit, de ez azért volt, mert én még mindig szerettem, és hogy miért nem velem van.
2012. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
a Szerelem vak!
2012. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer éreztem egy kis irigységet, hogy nagyon jóképű és jó modorú férfi egy átlagos kis szürke egérrel volt, aki még idősebb is. De én erre azt mondom, biztos jó időben volt jó helyen.
2012. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen (jó) pasik, akiknek a csúnyácska, béna csajok az eseteik. Vagy ha nem is kimondottan rusnyák, akkor a szürke, jellegtelen egérkék. 2 ilyen pasim is volt, mindkettőnek ronda csaj lett utánam a barátnője és velük sokkal jobban elvannak mint velem voltak, tudom. Kinek mi az esete...
2012. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Irigy nem vagyok, hanem levonom a következtetést, hogy a pasinak nincs önbizalma.
2012. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!