Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok mekkora része vágyik laza párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
100ból hány lány ilyen?
2012. júl. 22. 23:12
1 2
 1/13 AvernusTriad ***** válasza:
1
2012. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha csak a szexre gondolsz oylan 70-80% a maradék a "különc" az a normálisabbik része a dolgoknak!
2012. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a szexre, hanem a normális párkapcsolatra, csak nem zavarja ha megnézek 1-2 lányt meg nem kérdezgeti hogy hol voltam stb.
2012. júl. 22. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:
bízom benne hogy egyik sem!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ilyen idős korban még ne várd el, hogy túl komolyak legyenek.
2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 15vagyok,de kevés van aki akar.én pl akarok,vagyis eddig igy éreztem,de nem sietek semmivel sem:D
2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22L vagyok. Most miért baj az, ha néha megnéz 1-2 csajt? Amíg kizárólag csak néz! Volt barátom ha megnézett egy csajt, akkor képesek voltunk arra, h kibeszéljük, h mi a szép rajta és mi nem. Nem lehet a pasikra szemellenzőt rakni! Úgy ahogy a csajokra sem! Meg nem csalnám soha a párom, de igenis én is megnézem a férfiakat! (csak mi nők ügyesebben csináljuk, nem feltűnően)
2012. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké ha például feltűnő külseje van akkor nem baj ha megnézik őket de egyébként minek?Szerintem ha valaki megnéz egy csajt akkor az el is fantáziálgat arról hogy miket csinálna vele úgyhogy szép barátod van,te ennyivel elintézed a dolgot miközben kitudja hány nővel csal meg
2012. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is jól jönne egy hajdú-bihari lányka, de különleges legyen, mert válogatok és nem a külsőre értem a különlegességet, hanem a jellemre. Unom már, hogy folyton azért dobom a lányokat, mert a szépségükön túl semmi sincs bennük. Üresek, hisztisek, buták. -.-"

Normális lány mégis hol van, aki még azért felállítja a dákómat?!

2012. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem ilyen szöveggel ismerkedsz mert akkor nem csodálom hogy nem találsz normális lányt
2012. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!