Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőm folyamatosan csalt az exével, hogyan tehetnék neki keresztbe?

Figyelt kérdés
Én azonnal kidobtam, és mivel bosszúálló típus vagyok, ki szeretnék vele b*szni... :D Van valami jó kis ötletetek?

2012. júl. 23. 01:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
belülről akarom tönkretenni...
2012. júl. 23. 01:45
 12/20 anonim ***** válasza:
"belül akarom tönkretenni" nagyon szerethetted hogy ilyeneket mondasz... te mivel vagy különb náluk?
2012. júl. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
szerinted ha szeretném, akkor így állnék hozzá?
2012. júl. 23. 01:47
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

ha 1000 évvel ezelőtt lennénk,akkor azt tanácsolnám,hogy darabold fel őket szépen lassan,vedd el az életüket.

most csak annyit tehetsz,hogy verd meg mind a kettőt,és utána köpd pofán a vérző pofájukat.

minden más a gyengeségedet bizonyítaná.

ebben a szituban vagy keményen cselekszel,persze ésszerű határok között,vagy beismered,hogy megaláztak,leköptek és elfelejted őket,nem foglalkozol velük.


persze apróbb okosságok azért vannak.

olyanról hallottam,hogy a bige úgy állt bosszút a krapekon,hogy a kocsijába tett 100g füvet,meg a lakásába is elrejtett valamennyit,aztán rá pár hétre felnyomta a csávót a rendőrségen,hogy díler,és simán bevágták előzetesbe a gyereket.

2012. júl. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

miért akarsz beállni melléjük a sorba? akkor pont olyan tipus lennél mint amin bosszút akarsz most állni. hagyjad a csajt, törj össze 1-2 tányért h lenyugodj de a csajt szard le

ha meg olyan nagfiu vagy h megvered akkor utána döfd le magad légyszi,vagy inkább előtte...

18L

2012. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

hogy verd le őket, mint vak a poharat :D

vagy hagyd ezt a bosszú dolgot, és hívd fel a csajt, békülj ki vele, vidd el valahová, aztán döngesd jól meg ;-)

az 1 dolog, hogy riherongy a kicsike, de néha-néha jól jön az, ha épp nincs más

2012. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azzal, ha boldog vagy és ezt ő is látja, elég nagy fájdalmat tudsz okozni. Nem kell itt bosszút állni, csak keress mást.
2012. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló igazad van, csak ezzel az a baj, h szarik a fejemre :D
2012. júl. 23. 19:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja, mert végülis ahogy leszűrtem, egyiknek sem idegen dolog a másik megcsalása. Egymással nem fognak jól kijönni, hidd el. Csak türelem
2012. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha sz*rik a fejedre, akkor csak még nehezebb bosszút állni rajta. Max ha valahogy megoldod, hogy meglássa az exét, akivel csalt téged, egy másik lánnyal.

Pl úgy intézed, hogy egy csajt felkérsz, hogy támadja le azt a pasit, éppen akkor smárolja le, vagy valami, amikor a te exed arra jár, és a felkért csaj meg eljátsza, hogy a pasi igazából vele jár, már évek óta, vagy mittudomén. Nekem ez ugrott be elsőre, de gondolom, ez túlontúl filmes, vagy bonyolult :D


viszont az a füves ötlet tetszik :D csak kár, hogy meglehetősen drága mulatság lenne.. :/

2012. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!