Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jó uton kezdtem el haladni? :D a többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

most költöztünk el egy bizonyos helyröl.

Ahol nagyon tetszett egy lány de ugye visszautasitott.

Most hogy néha visszamegyek oda ahonnan költöztünk,meg facén is mikor ugy haverokkal találkozok ö is jön és dicséri prof képem meg minden meg olyanokat mond hogy hiányzok nekik vagy neki.

És most megint visszamegyek és lehivtam a barátnöjével hogy beszélgessünk ugy 3-an és majd elhivom öket pl egy gyrosra .

Igy megéri ujra elkezdeni vele ?


2012. júl. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
elhívod őket egy gyorsra? milyen gyorsra? szerinteme elfognak küldeni, ne egyből dugni hívd, inkább valami étterembe..
2012. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első az nem gyors hanem Gyros..ergó kaja :D
2012. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

b a sz o m az a ny á d!

gyros a kaja te f a sz fej

14/F vagyok

2012. júl. 24. 20:17
 4/5 A kérdező kommentje:

kultura

bocs a káromkodásért de fáj a fejem és feltudnak huzni ezek az okos emberek

akik

a

gyros-t

gyorsnak nézik

2012. júl. 24. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

am tudom, csak kis vicces voltam

és tudd hogy hogy beszélsz..

2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!