Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy egy alkalommal a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
Csak hogy ne kelljen éjszaka két városon át gyalogolnia még hazaér.
2012. júl. 24. 21:17
1 2 3 4
 21/35 Hole Hunter ***** válasza:

Nos...ha szüleid szempontjából nézzük a dolgot...egyszerűen csak nagyon féltenek, ami érthető. Viszont azt neked kell elérned, hogy érett felnőttként kezeljenek! Nem engedélyt kell kérni 18 évesen, hnem egyszerűen bejelenteni, hogy nála fogsz aludni és pont. Másfelől pedig emlékeztetheted őket, hogy manapság nem kevés fiatal nő járt már pórul éjszakai egyedül mászkálás miatt! Tény, hogy erre válaszolhatják "kísérjen haza". Kezdj el önállósodni kicsit!

Sok sikert!

2012. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Próbálok, de ha ez szóba kerül, anyu (aki egyébként nagyon keves és aranyos) hisztizni és kiabálni kezd. Apunál inkább nem próbálkozom - azt hiszi, 12 éves vagyok.
2012. júl. 24. 21:37
 23/35 Hole Hunter ***** válasza:

Nekik mindig is a kicsi lányuk leszel...ezen nem kell csodálkozni. Meg fogod érteni, amint szülő leszel! :)

Tessék határozottnak lenni! A felnőtté válás néha bizony ajtócsapkodással jár, bár nem feltétlenül. Talán meséld el nekik, ha akarnátok, napközben is el tudnátok intézni a szexet...bízzon kicsit benned! Jahh...és gumi legyen nálatok! :)

2012. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Anyuval még lehet beszélni, de ha apuval ellenkezni merek, kiabál, fenyegetőzik.

Ennek ellenére szeretem őket, hiszen a szüleim. Megértem, hogy aggódnak, de meg lehetne beszélni kiabálás nélkül is.

Am csak alvásról van szó.

2012. júl. 24. 21:43
 25/35 Hole Hunter ***** válasza:

Hát persze! :)

Tudod ők sem hülyék kicsilány! :))

2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Komolyan csak aludni. Egész délután náluk vagyok hétvégente,bármikor lehetne köztünk vmi úgy, nem kell ahhoz ott aludni...
2012. júl. 24. 21:45
 27/35 ASOT ***** válasza:

anyuci és apuci kicsi lánya....vannak ilyen szülők.


és azaz igazság, hogy sehogyan sem fogod tudni meggyőzni erről! max azt fogja mondani h aludjon a fiú nálatok...

szóval vagy lesz egy kis incidens amit másnap ugy is meg fognak bocsátani azaz kibékültök mert al ányuk vagy!

2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Hole Hunter ***** válasza:
Na látod, ezt értesd meg anyuékkal is! Először szépen, aztán állj ki magadért, ha másképp nem megy. Nyugi...kitagadni nem fognak, mert nagyon szeretnek sztem! :)
2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik. Vagyis csak anyunak. Apunak nem merek ilyet mondani. Elég hirtelken haragú ember, nem egyszer akart már elzavarni otthonról ok nélkül, mert épp rossz kedve volt.
2012. júl. 24. 21:49
 30/35 Hole Hunter ***** válasza:

Ne hülyéskedj! Egy apának pláne a szeme fénye a kislánya! :)

Ne parázz! :)

2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!