Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám eldönteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezvan:D kérdése:

Hogyan tudnám eldönteni mit akarok? Megéri belekezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki be is jön meg nem is mert néha annyira nagyon gyerekes tud lenni...és egyszerűen nem tudom eldönteni h most elkezdjek vele járni vagy ne..meg szeptembertől más hová fogok járni suliba is és így majd 200 km fog elválasztani minket...nem akarok rövid távú kapcsolatot...teljesen tanácstalan avgyok mert szeretném is meg nem is mert tudom h csalódás lesz a vége.. valami tanács? L/18
2012. júl. 25. 00:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
jó azt hiszem hallgatok rátok..lesz ami lesz belevágok :D jók ezek a buzdító szövegek :D amúgy köszönöm az összes választ :D
2012. júl. 25. 00:20
 12/27 anonim ***** válasza:
Te már előre eldöntötted, hogy csalódni fogsz, biztos elhagy, ha összejöttök. Te magaddal nem vagy kibékülve. Döntsd el, hogy csak azért kéne, mert végre valaki veled is, vagy azért, mert tényleg bomlasz a fiúért. Bár, szerintem, ha ennyit gondolkodsz, nem ő az igazi, csak bizonyítani akarsz magadnak. Ha tényleg tetszene, egy másodpercig nem gondolkoznál.
2012. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Örülök,akkor most van egy barátod! :) Gratulálok! Sok boldogságot!
2012. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mért ne mérlegelhetné,hogy melyik lenne jobb?! Ilyen csak a szappanoperákban van,hogy első látásra tudják,hogy örökre együtt akarnak maradni!!
2012. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
oké..ismét elbizonytalanodtam...mert teljesen egyet értek az utolsóval...de viszont régen találkoztam vele és lehet h akkor meg egyből wáá érzés...elvileg pénteken találkozunk..de még az h hánykor nincs meg..szóval még tuti beszélnem kell vele péntek előtt...és amikor beszélek vele mindig hihetetlen jófej én meg ne tudom h mit akarok azért közömbös vagyok és így oylan mintha megbántanám...
2012. júl. 25. 00:25
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön lefeküdni és eldönteni, hogy akarsz-e járni vele. Ismerd meg. íerre való az udvarlás. Találkozz vele és tudni fogod.
2012. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
na meg a másik ami izé h az előző barátnőjével csúnyán ér véget..és szerintem még mindig szereti és afféle vigaszbukszának érzem magam... de aztán lehet h nem így van...ki kéne derítenem...és akkor talán tudnék dönteni?!
2012. júl. 25. 00:29
 18/27 A kérdező kommentje:
itt szó sincs a sexről...csak nem tudom h jól tudnám-e magam érezni vele...na jó majd pénteken meglátom h alakul a dolog...
2012. júl. 25. 00:31
 19/27 anonim ***** válasza:
De ha te is akarod meg ő is akkor az a baj,hogy 200km-re megy el tanulni!!! Tökéleteset nem fogsz találni, gyerekes hát ezen lehet változtatni és idővel úgy is elmúlik ha össze kovácsolódtok!! Nem kellene elszalasztanod!!!
2012. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
én megyek el 200 kmre :D nem ő...és fogalmam sincs h ott mi lesz...persze hétvégén majd haza járok de nem tudom h a 2napos itthon töltött hétvégémbe belefog-e férni a legjobb barátnőm,barátaim,akkor a pasim plusz a család is...persze mindenkinek arra van ideje amire szeretné..de ezt így most nem tudom eldönteni...fél hónapért meg nem akarom hülyíteni...
2012. júl. 25. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!