Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek/élettársatok...

A férjetek/élettársatok mennyire szólt bele a névválasztásba?

Figyelt kérdés

együtt találtátok ki a nevet, vagy névlistát készítettetek vagy hogyan?

+ha akarjátok írjátok le mi lett a babátok neve:)


2010. aug. 30. 18:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
kisfiú és párom választotta a nevét, jól cseng és beleegyeztem :)
2010. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Egyik nevet en valasztottam,a masikat a ferjem,nekem a Noel tetszik,o a Dominik mellett szavazott,tehet Noel-Dominik lesza neve :)

34 hetes kismami

2010. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én választottam. Hát igen, önző voltam, de annyira szerettem volna ezt a nevet adni a fiamnak:)
2010. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét esetben közös döntés volt! :)

Kiválasztottuk egymástól függetlenül a nekünk tetsző neveket,egyeztettük a listát,és amelyik név mindkettőnk listáján szerepelt az átment a rostán! :)

Azután megnéztük a jelentést,a névnap dátumát(hogy ne essen közel a születésnaphoz),hogy passzoljon a vezetéknévhez,becézések...stb! :)

Dorina és Noel Imádom mindkettőt és mindkét nevet!

2010. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek semmi ötlete nem volt, én választottam lányneveket. kb. 6-ból aztán megmondta, hogy melyik nem tetszik neki.

Maradt kettő, abból már én választottam.

2010. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi közösen próbáltunk választani nehéz volt...Párom Hannát akart nekem is tetszett de nem voltam elájulva annyira tőle...9 hónapba telt míg a párom belegyezett hogy lehet második neve azt már én választottam,így lett Hanna Szófia:)
2010. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Az enyémek Dorinda(11 éves) Noel 4 éves
2010. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét fiúnknál volt egy név ami nekem tetszett,és mondtam a férjemnek mi lenne ha...?Mindkét név első hallásra,azonnal nagyon tetszett neki is úgyhogy hamar eldöntetett(mikor a neme is kiderült)és nem is keresgéltünk neveket.Egyébként nem adnék olyan nevet ami csak nekem tetszik,szerintem ez apa és anya egyforma és ugyanolyan kiváltsága!
2010. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Együtt döntöttünk. Bár nagyon nehéz volt, mert nevekben egyeltalán nem egyezik az ízlésünk. Olyat meg nem akartunk, hogy ami egyikünknek tetszik csak. Olvasom, hogy másnál akkor úgy alakult, hogy két nevet adtak. Mi nem szerettünk volna két nevet, de nem is tudom, hogy olyan esetben, mint itt olvasom, hogy az egyik nevet apa, másik nevet anya választotta, akkor melyik néven szólítják a gyereket? Hátha visszanéz még valaki, és elárulja nekem.

Ja és másfél hét múlva születik meg a kislányunk Ramira.

2010. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%
szerencsétlen kölykök.... noel.. ramira... amina... borzalom.
2010. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!