Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hánytatja magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hánytatja magát, de nem akarja belátni, hogy bulímiás, szakemberhez sem akar fordulni. Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Régebb is csinálta, akkor megígérte amikor kiderült, hogy többet nem teszi. 3 hónapig tartott. 1 hete a felvételi miatt ismét elkezdte, mert stresszes. És azt mondja hogy főleg a felvételi miatt. Én meg kihúztam belőle, hogy azért is, hogy ne hízzon.


Enni sem tud, de aztán nagyon megéhezik és enni akar, majd rosszul lesz és fáj a hasa. Amikor ideges, akkor állandóan fáj a hasa és nagyon durva görcsei vannak


2012. júl. 28. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek.
2012. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
ha te szép szavakkal rendesen nem tudod meggyőzni hogy súlyos hibát követ el és orvoshoz kéne menni akkor valóban a szülőknek szólj.
2012. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20 éves. A szüleivel él, de nem valami jó a viszony köztük. És engem sem szeretnek
2012. júl. 28. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
hát elég bonyolult csajod van ember! mondd neki, hogy szerinted híznia kell(mégha máshogy is gondolod... az Ő érdekében)
2012. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

az viszont baj hogy ezt sehogy sem érti meg! és akárhogy is beszélsz vele nem akar változtatni.


barátnői esetleg akadnak?

2012. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amíg ő nem akar meggyógyulni, addig sajnos kevés az esélyed...
2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megérne egy próbát a szüleinél. Szerintem még külön bejönne nekik, hogy figyelsz/aggódsz a lányuk miatt. Ha találkoztok akkor szóban, ha nem akkor telefonban vagy facebookon mindenképpen meg kéne próbálni velük beszélni.
2012. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj a háta mögött a szüleivel beszélni erről. felnőttek vagytok már, neki kell belátnia, ohgy ez így nagyon rossz véget érhet ha nem hagyja abba. Ülj le vele és beszéljétek ezt át, nem gond ha többször is előjön ez a téma.
2012. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez sokkal komplexebb dolog, mint hogy próbáld lebeszélni róla.Nagyon nagy pszihológiai mögöttes tartalommal bir. Olvass utána neten,hogy mitől alakul ki, és próbálj vele elbeszélgetni ezekről, úgy,hogy ne emlitsd a hánytatást,stb.Még pszihológusra is szükség lehet extrém esetekben.A gyógyulás fél-egy év.
2012. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudja hogy ez mivel jár? A gyomorsav szétmarja a fogait meg a nyelőcsövét. Ha ideges rágjon rágót vagy találjon mást mongyuk kényesztethetnéd is kicsit valahogy nyugtasd meg. Amugy minek idegeskedik? Ettol nem lesz jobb a helyzete a felvételinél lessz ami.lesz. Gondolkodjon mit csinál ha.nem jon be nemkell idegeskedni
2012. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!