Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti leélnétek egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti leélnétek egyetlen férfival az egész életeteket?

Figyelt kérdés

aki az első szerelmetek, és akinél elvesztitek a szüzességeteket

(csak kíváncsi lennék, hogy hányan gondolják így, mivel és most vagyok 20 éves, és a barátom is, már 3 éve együtt vagyunk, és

őszintén szólva, nem hiszem hogy eltudnék más férfit képzelni az életemben.)


2012. júl. 29. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen feküdtem le azzal a fiúval akit nagyon szerettem. Szexkapcsolatban voltam vele három évig. De közben neki volt barátnője meg más lányok meg nekem is voltak mások. Aztán kb. olyan három év múlva vége lett. Azóta most 26 éves vagyok és sok pasival voltam, de most pár hónapja újra találkoztam vele és azóta vele vagyok és megint úgyanugy megszerettem mint akkor. De most se lesz több ebből szexkapcsolatnál. Szóval nekem kell, hogy sok más férfiakkal is legyek és nem tudnék csak egyel lenni egész életemben.

26/L

2012. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudtam volna de ő nem.Ès a férfiak könnyebben hagyják ott más nőért a párjukat...pont ők akik mutogatják h mim van...nm egy nő...ekkora hülyeséget!
2012. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen, el tudtam volna képzelni...

15 évesen jöttem össze egy fiúval, 5 és fél évig voltunk együtt. Évekig gondoltam, hogy mi együtt fogunk maradni, akár leélném az életem vele...de az évek során megváltoztunk és már nem illettünk össze a végén. Úgyhogy szakítottunk. (Ő a mai napig szeret még engem)

2012. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15:06 Attól h szted hülyeség, még így van. Majd ha hasonló helyzetbe kerülsz, rájössz te is. Bár lehet h voltál is már hasonló helyzetben, csak letagadod.
2012. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Soha életemben!Nem volt és nm is lesz ilyen.Nem vagyok ilyen érzéketlen...de megannyi sztorit hallottam már h férjes hapsi fiatal csajért elhagyta a nőt.Engem is elhagytak igaz nm így meg ilyenek de elhagyott az akivel iszonyat jó voltam és nm nm azért mert ronda vagyok mert az eddigi összes volt nőjétől fényévekkel jobb voltam ezt nm csak én mondom hanem mindenki.Az ok az h egy pasi hamar bele un egy nyugodt kapcsolatba.Mondta egyszer egy bölcs férfi mikor megkérdezték tőle h te mire szoktál gondolni akkor amikor meglátsz egy igazán szép nőt?Azt mondta "arra h már ezt is unyja valaki" és mekkora igazság!!!
2012. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nektek lányoknak viszont meg se kell unni a másikat. Elég ha jön egy pasi, aki egy picivel jobban néz ki, v esetleg jó sok pénze van, és az aktuális pasitok már el van felejtve.
2012. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
:D igen :) és sok sikert
2012. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Te totál idiot vagy!ez kész hol élsz a Marson?nm is vitatkozom veled nm tudom milyen pláza beach agyatlankával volt dolgod h ott hagyott egy pénzes v egy helyesebb miatt..-.- ez haláli amiket írsz.ki a fenétt érdekel h mennyi pénze van?:D v h helyesebb tyű kezdjük ott h én a barátomnál akit nagyon zerettem sose láttam helyesebbet mert őt tökéletesnek láttam!pénze alig volt és lás csodát sose csaltam meg elutasítottam mindenkit még azt is aki gazdag volt engem ztán ez nm érdekel kicsit sem...
2012. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolkodóba ejtettél a kérdéseddel... Én ezzel a bizonyos 1. szerelmemmel vagyok együtt, és őszintén szólva, nem tudom, leélném-e vele az életem. Nagyon szeretem, de ilyen hosszú távú dolgokba igazán komolyan bele se tudok gondolni. El sem tudom magam képzelni mondjuk 10-20 év múlva. Se vele, se nélküle. Viszont időnként megfordul a fejemben, hogy azért a tapasztalatszerzés se rossz dolog. Nem tudom.. :/ Majd tedd fel ezt a kérdést olyan 5-6 év múlva, hátha akkor már fogom tudni :D

19/L

2013. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!