Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, egy ilyen srácról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen srácról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, voltam doktornál, de sajnos a terápia nem sokat segitett mert nem tudtam megnyílni. Ezért felirt antidepresszánst, viszont én nem szedem, mert néha akad olyan pillanat is az életemben amikor úgy érzem érdemes élnem, viszont ha elkezdeném úgy szedni a gyógyszert ahogy a doki javasolja, akkor úgy vélem az lenne a következménye hogy nem érezném a fájdalmat, de sajnos nem élhetném át azokat az aranyat jelentő pillanatokat sem amikor nagyritkán megadatnak nekem. Végülis a lelkem tenném ezzel kockára, és ezt nem szeretném. Persze emiatt a makacsságom miatt már a család se foglalkozik velem, rámuntak. El tudnátok egy ilyen emberrel képzelni kapcsolatot? A külsőségeket persze nem tehetjük félre, lányok visszajelzéséből annyit tudok hogy jóképűnek tartanak, de mivel nem azzal inditok az ismerkedésnél hogy én a fent leírt eset vagyok, ezért egy idő után szerintem úgy érzik hogy unalmas és érdektelen ember vagyok, nem tudnak a dolgaimról.
2012. júl. 31. 01:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Nézd reálisan a dolgokat: egy egészséges csaj nem fog szóba állni egy magadfajtával, kinek hiányzik az, hogy bekattansz, és megkéseled?
2012. júl. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Nagyon buszke vagyok rad, hogy nem szedted be az antidepresszanst, mert nemreg hallottam hogy hosszutavon megvaltoztatja a szemelyiseget, nyugodt leszel tole, egy "szelleme" valsz erzelmek nelkul. Ezt ugye te sem akarod? Inkabb olvasd el a Titok c. konyvet, vagy gyurd ki magad egy kicsit. Es fejlessz ki magadnak egy macsos mosolyt, akar tukor elott is gyakorolhatod ; ) A pozitiv hozzaallas mindenkinek bejon! 19/L
2012. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

ma 02:17

Te igen korlátolt lehetsz, kedves válaszoló. Előbb végeznék magammal, semhogy egy másik embert megkéseljek.

2012. júl. 31. 02:19
 14/26 A kérdező kommentje:
Az építő jellegű válaszokat köszönöm!
2012. júl. 31. 02:28
 15/26 anonim ***** válasza:
16%
Előbb gyógyulj meg, aztán csajozzál. Bizonyisd be hogy nem vagy idegbeteg állat.
2012. júl. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ne szedd,mert rá lehet szokni.Biocuccokkal foglalkozz,kényeztesd magad dolgokkal:)
2012. júl. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Egyesek szerint a B- és a C-vitamin csökkent szintje kapcsolatban lehet a depresszió kialakulásával. Szedésükkel állítólag elősegíthető a neurotranszmitterek agyi szintézise, és növelhető az antidperesszáns gyógyszerek hatékonysága. A kalcium és a magnézium nyugtatják az idegsejteket, és különösen akkor fejtenek ki kedvező hatást, ha a depresszió alvászavart idézne elő.


A gyógynövények közül az orbáncfű a fitoterapeuták szerint a gyakran káros mellékhatásokat okozó antidepresszánsok hatásos és biztonságos alternatíváját jelentheti enyhe depresszióban. 50 éves kor felett esetleg még hatásosabb helyette a páfrányfenyő (gingkó-biloba). Az 5-HTP a triptofán aminosav származéka, hatékonyan javítja a kedélyállapotot és együtt is szedhető az előző két gyógynövénnyel.


A vitaminokkal alapvető gond az, hogy táplálkozásunk hiányos, a hivatalosan megállapított vitaminszükséglet nevetségesen alacsony.


A B-vitaminok (B1, B2, B3, B5, B6, folsav, B12) rendkívül fontosak az agy működéséhez, s a népesség nagy része folyamatos B vitaminhiányban szenved, ugyanakkor bármelyik fajtájának hiánya „depressziószerű” tüneteket okoz. A terhes nőknek különösen folsavból és B-12 vitaminból van jóval többre szükségük.


A D-vitaminhiány az emberek 50-60%-ára jellemző. Terhességben különösen megnő a D-vitamin szükséglet, ezért a világon minden emberfajtában a nők átlagban világosabb bőrűek. A D-vitaminhiány bizonyítottan depressziós tüneteket okoz, és pótlása javítja a hangulatot.


Antioxidánsok: legalább napi 3000 mg C-vitamin jelentősen csökkenti a depressziós tüneteket, de némely vizsgálat szerint, depresszióban az E-vitamin szintje ugyancsak alacsony.


A szelén fontos hangulatszabályzó. Szelénhiányban depresszió alakul ki, míg napi 100-150mikrogramm szelenium, 6 hét alatt jelentős hangulatjavulást eredményez.


A vashiány gátolja az agy működését, következménye: fáradtság, apátia, érzékenység, koncentrációs zavar. A vashiány – vérszegénység nélkül is – magas depresszióértékkel jár. A vashiányos vérszegénység pedig szülés után bizonyítottan depressziót okoz. Egy vizsgálatban vas adásával javítani lehetett az anémiás nők depresszióját. Akik nem pótolják terhesség alatt a vasat, szülés után 44%-os gyakorisággal lesznek anémiásak, míg vaspótlás esetén ez az rány alacsonyabb.


Az agyban a vas után cinkből van a legtöbb. Depressziós emberek vérében a cink alacsonyabb szintet mutat. Egy vizsgálat szoros kapcsolatot talált a szülés utáni depresszió és a vér alacsony cink-tartalma között.

2012. júl. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

Idegbeteg állat? Bekattan? Megkésel valakit? Gyógyszer?


Hol éltek, emberek?! Játsszátok magatokat, vagy tényleg ekkora barmok vagytok?

A kérdező nem idegbeteg, hanem depressziós, ettől nem lesz rossz ember, és nem fog bántani senkit. Undorítóan viselkedtek vele.

Ezért van annyi elkeseredett egyén, mert töredékinfók alapján ráaggatnak bélyegeket az emberre, meg továbbköltitek, megmásítjátok a sztorit. Fejezzétek már be a másik ember bántását! Köszipuszi.


Kérdező, neked pedig azt tudom mondani, hogy jól tetted, hogy nem szedted be a gyógyszert, jól látod a dolgokat. Viszont a terápiának kellene adnod még egy esélyt. Keress egy olyan pszichológust (lehetőleg klinikai szakpszichológust), aki szimpatikus, meg tudsz benne bízni, és megnyílsz neki a terápia során.


Hogy konkrétan a kérdésre is válaszoljak: Nekem ez nem jelentene akadályt.

Az egyik variáció, hogy ha van igaz szerelem, akkor érzed, hogy van értelme az életednek, és nem leszel ilyen elveszett.:)

De az is lehet, hogy egy lassabb folyamat lenne kilábalnod ebből. Ha a lány szeret, akkor megérti, és támogat.

Akármelyik verzió jön be, mindkettőnél igaz, hogy aki szeret, annál nem lesz ez akadály!



Nekem is írhatsz, ha szeretnél beszélgetni.:)

2012. júl. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell lepontozni itt pár válaszolót.


Nekem a családban van olyan ember, aki szintén így volt, mint Te. Nagyon nehéz egy ilyen emberrel, mert egy kicsit azt az embert is tönkreteszi a helyzet, aki segíteni próbál. Tudod, ahhoz képes, hogy 16 vagyok, elég sok dolgon mentem keresztül, és ha jönne egy ilyen fiú az életembe, nem biztos, hogy közel szeretnék hozzá kerülni, mert így is sok teher van rajtam. De semmi sem kizárt, lehet hogy Téged pont a szerelem húzna ki ebből.

2012. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

En jartam mar depressziossal, kicsit fura volt, de kesz voltam aldozatot hozni erte. Igy o is teljesen kivirult, sot majd kicsattant. De aztan kesobb, amikor elhalvanyultak az erzesek, mintha visszaesett volna, mar teljesen megbelyegezte az en eletemet is, igy szakitottunk. Azt mar nem tudom,hogy hogy dolgozta fel, biztos nehezen.


Amugy a depresszio nem elmebetegseg, csak mondom olyanoknak akik szerint keselnek,meg bekattannak!

Szerintem biztos lesz olyan lany, akit erdekelsz, es nem fog lelepni emiatt!:)

19L

2012. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!