Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, egy ilyen srácról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen srácról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, voltam doktornál, de sajnos a terápia nem sokat segitett mert nem tudtam megnyílni. Ezért felirt antidepresszánst, viszont én nem szedem, mert néha akad olyan pillanat is az életemben amikor úgy érzem érdemes élnem, viszont ha elkezdeném úgy szedni a gyógyszert ahogy a doki javasolja, akkor úgy vélem az lenne a következménye hogy nem érezném a fájdalmat, de sajnos nem élhetném át azokat az aranyat jelentő pillanatokat sem amikor nagyritkán megadatnak nekem. Végülis a lelkem tenném ezzel kockára, és ezt nem szeretném. Persze emiatt a makacsságom miatt már a család se foglalkozik velem, rámuntak. El tudnátok egy ilyen emberrel képzelni kapcsolatot? A külsőségeket persze nem tehetjük félre, lányok visszajelzéséből annyit tudok hogy jóképűnek tartanak, de mivel nem azzal inditok az ismerkedésnél hogy én a fent leírt eset vagyok, ezért egy idő után szerintem úgy érzik hogy unalmas és érdektelen ember vagyok, nem tudnak a dolgaimról.
2012. júl. 31. 01:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én sem szeretem ezt a kilátástalanságot ráhúzni másokra, ezért nem is mondom el az ismerkedés során hogy mi a helyzet velem. Itt sem sajnáltatni akartam magamat, csupán névtelenül alkalmam volt feltenni egy kérdést, ezért éltem a lehetőséggel. Viszont ha nem haragszotok meg, nem szeretnék senkivel levelezni, mert mint írtam nagyon nehezen tudom magamból kifejteni az ilyesfajta dolgokat egy másik ember felé, ezért nem hiszem hogy túl eredményes lenne a beszélgetés. De értékelem mindenki jófejségét, köszönöm.
2012. júl. 31. 16:09
 22/26 anonim ***** válasza:

"02.11 : nem mindenki olyan érzés nélküli barom,mint te."


nem feltétlenül a srácra gondoltam :D

18F

2012. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tényleg mindenki megérdemli a szerelmet,és ha találsz egy lányt aki igazán szeret,akkor a depresszió is elmúlik.Ha tényleg szeret valaki,akkor kitart melletted jóban-rosszban.
2012. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én már 24 évesen kezdek nagy ívbe beletojni az egészbe. Sose csajoztam aktívan, és most már késő is, kár energiát pazarolni bele.
2012. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Meg ez az ,,így gyúrjál meg úgy gyúrjál duma", nézzetek már szét, mennyi előnytelenebb külsejű férfinak van barátnője. Mi a francnak gyúrjon úgy az ember, ha látja, hogy egy nála rondább embernek van szép barátnője? Nem ér lóf*szt se így az egész edzés, ha látja, hogy hiába teszi, mert nem ezen múlik a dolog.
2012. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!