Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Nem tudom miért de szeretem.

Figyelt kérdés
van 1 másféléves kislányunk . miutan megszuletett 3honapra rá elhagyott engem resiztrlt tarskereso oldalra és 1év alatt 10pasin van tul... most h kiélte magát viszajönne de már nem akarom . feltépte a sebeimet. kb lelkibeteg vagyok pedig már joléreztem magam. 29/F
2012. júl. 31. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan kellene neked, aki Téged szeret, magadért. És persze a picúrt is, azt kell nézni, neki és Neked mi lenne a legjobb. 25N
2012. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kislány érdekeit is szem előtt kell tartani, de szerintem jobb ha nem engeded vissza magadhoz..természetes, hogy még érzel iránta valamit de hogyha nem tudott kitartani melletted, szüksége volt arra hogy "kiélje" magát akkor nem szeretett eléggé.
2012. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény kislány! Ő mindenképp emlékezni fog nagyon mélyen egy szülő elvesztésére... ez bármiben megmutatkozhat majd a jövőben.. szeresd őt és adj meg neki mindent! Annak ellenére, hogy kicsi, még megérzi ugyanúgy, sokkal nagyobb sebet ejt
2012. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
minden 7végén velem van! havi 30ezerrel segitem a lányom annak elenére h nincs munkám . de sajnos nem tudom h mire költi az annya. 1x nem pénzt adtam hanem beváasároltam neki ruhákat és mindent amire szugsége lehet sokkal több volt mint 30ezer.. de mindezek elenére követelte abban a honapban is a pénzt! imádom a lányom és félek h ezzel viszafog élni az édesannya
2012. júl. 31. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A ribanc!!! Már bocsánat. Az ilyen esetek úgy feltudják kurni az agyam.. Sajnállak nagyon emberileg az a megérzésem hogy nálad jobb helyen lenne a kicsi, nem egészséges hogy folyamatosan új pasikat lát az anyja körül.

Remélem mielőbb találsz egy rendes lányt, fiatal vagy még előtted az egész élet, a lányod szeretetét meg nem tudja elvenni tőled.

2012. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!