Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek? Ti éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés
A volt barátom sebtében, kb 4 hónap ismeretség után eljegyzett egy csajt. Rosz érzés, pedig irígy nem vagyok, hiszen azért nem lehetek, mert nem engem vett el, hiszen én döntöttem így (engem is feleségül akart venni) és tényleg jobban összeillenek a mostani csajjal, mint ahogy én is boldogabb vagyok a mostani kedvesemmel. Szóval nem is tudom, hogy mi bajom van, csak rossz érzés kicsit nézegetni az esküvői képeit attól függetlenül, hogy ezen kívül tényleg semmi olyan nem jut eszembe ezzel kapcsolatban, ami zavarna...

2012. aug. 1. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben az önzőség ilyen fokú megnyilvánulása normálisnak minősül, akkor igen, normális...
2012. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
gondolom nem irigy vagy,hanem nem érzed azt,hogy ő megérdemelné a boldogságot. gondolom mikor vele voltál megbántott és haragszol rá tudat alatt.. nekem ez a tippem.
2012. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan érzetem van, hogy nálad sokkal korábban (most) elkezdődött a kapuzárási pánik, és félsz, hogy nem leszel házas: nem fogsz annyira kelleni a mostani kedvesednek, nem lesz lehetőséged, stbstb.

Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni, csak ha próbálod elnyomni, és nem figyelni erre az érzésre: amikoreszedbe jut mindig megmagyarázod magadnak, hogy nincs min gondolkodni, és sajnálkozni, az az ő hülye életük, ez meg az enyém, nem maradok le soha semmiről: én irányitom a jövőmet.

f18

2012. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!