Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még reménykednem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú leszek,de fontos hogy mindenki megértse:

Szóval van egy fiú, nevezzünk T.-nek. T-t ismerem gyerekkorom óta, de aztán megszakadt a kapcsolat, mindig láttuk egymást, tudtunk egymásról( kis városban lakunk) de nem beszélgettünk, egészen tavaly szeptemberig.

Akkor fb-on rámírt( tudom kicsit béna...) és elhívott randizni. Beülünk a kávézóba és le se szedte rólam a szemét! Végig bámult és szinte meg se szólalt, csak nézett egyenesen a szemembe azzal a szürkéskék szemével. Annyira zavarban voltam hogy én csak úgy fostam a szót:D (amúgy is beszédesebb vagyok). Majd hazavitt kocsival.. az elválásnál volt egy-két kínos pillanat, végül én törtem meg a csendet azzal hogy: "Jól éreztem magam..akkor jóéjt" ő meg sem szólalt csak nézett és megvárta amíg kiszállok a kocsiból és elhajtott. Teljesen ledöbbentett, szó szerint szó nélkül ott hagyott!

Az eset még 8xor megismétlődött, annyit javulva hogy a későbbiekben kiszállta kocsiból kinyította előre az ajtóm de szó nélkül távozott. A 9. randid besokkaltam és megmondtam neki ha nem kedvel, vagy valami baja van mondja meg! Erre meg kiakadt, hogy miért nem vagyok hozzá türelmesebb, és ha nem kedvelne akkor nem találkozna velem. Tudom hogy van benne igazság, csak hogy én semmi visszajelzést nem kaptam tőle, ált. én hívtam el mindenhová, és az elég kevés volt hogy ő csak megjelent ott ahol megbeszéltük..

Szóval itt átmenetileg megszakadt a kapcsolat. Aztán egy buliban összefutottunk és az összes (!) barátja oda jött hozzám és név szerint üdvözölt, amin nagyon meglepődtem tekintve hogy életemben nem találkoztam velük, és egyértelmű hogy ő mesélt nekik rólam ami az első nagyobb dolog volt.. mikor meglátott odajött és adott az arcomra egy puszit és megölt( kicsit volt benne pia) nekem ez annyira jól esett hogy majdnem elbőgtem magam:) Aztán mosolyogva kérdezte: iszom e valamit? mondtam hogy nem, ő mondta de beszéljünk. Félre hívott, és a viselkedésével ellentétben tök mást mondott, azt mondta hogy ő képtelen lenne belém szeretni de nem akar kihasználni.

Teljesen összezavart.Miközben ezt mondta ugyanúgy nézett rám.. és hozzá kell tegyem; az összes randinkon folyamatosan( amit eddig sosem) éreztem valami belülről jövő vonzalmat! Valami erőt ami húzott hozzá és mikor közel volt hozzám annyira gyengének éreztem magam...

Pár napja ismét beszélgetünk, volt szó randiról de lemondta, én most elutaztam és azt mondta ha visszajövök feltétlen találkozunk..de én nem hiszek ebbe. nem tudom mit higgyek.

Nektek, külső szemlélőknek mi jön le ebből az egészből?


2012. aug. 3. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akar ő tőled véleményem szerint semmi komolyat. Az meg fura, hogy több barátjának is elmesélt. Nem lehet, hogy fogadás tárgya vagy?


Nekem gyanús.


Hagyd, felejtsd el, jobban jársz, mert ebből jó nem fog kisülni, nekem sántít a dolog.


24/N

2012. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolod?:/

Nagyon visszahúzodó fiú! ezt tudom róla. és mikor elsőnek elment 'némá' utána írt smst hogy bocsássak meg neki de ez még neki új...

Őszintén nem tudom mit higgyek.. és annyira különlegesnek érzem ami köztünk van:S

2012. aug. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!