Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22évesen gáz társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22évesen gáz társkereső oldalra regisztrálni. Ott vannak egyáltalán "normális" férfiak?

Figyelt kérdés
A velem egy idős fiúk egyáltalán nem érdekelnek, mindig csalódok bennük. Egy kicsit idősebb, de mindenképpen komoly férfit szeretnék magam mellé. De a szórakozóhelyeken nem találok ilyen személyt.
2012. aug. 3. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 10

Hogy mi a probléma?! Az hogy a drága hölgyek/lányok nagyon is válogatósak, és néha annyira túlzásba viszik a szelektálást, h úgy járnak mint a # 7 -es hozzászóló... Bocsi, de ez így van!

Akinek jó a dumája neten, annak nagy valószínűséggel élőben nem lesz olyan jó, mert ott már szemkontaktus van, gyorsabban kell reagálni...stb. Na meg szerinted nagy részük mért neten próbálkozik? Mert élőben nem megy nekik!

2012. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Regisztráltam, ahogy mondtátok próba cseresznye.

Viszont nem azért tettem mert nem vagyok partyarc:D Szeretek bulizni, de az mikor egy csávó odajön és tánc címszó alatt hozzámdörgöli magát, az nem jön be... ezért mondtam, hogy komolyabb férfit keresek.

Kedves első szórakozóhely=disco hát kb igen. Mondj jobbat, hová járnak az érettebb férfiak?

2012. aug. 3. 23:51
 13/14 anonim ***** válasza:
hát kedvesem, amíg ti nők nem tudtok ¨normálisak¨ lenni, addig tőlünk fiuktól se várjátok el ezt.
2012. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor éri meg szerintem ha nem a külső alapján ítélsz, hanem hogy mennyi számodra vonzó és kedves dolog van az illetőben, ehhez persze mindenkinek meg kell adnod az esélyt hogy megismerhesd. Én azt tapasztalom hogy a lányok/nők eleve nagyon nagy rostával hullajtják ki a jelentkezőket, csakhogy ne kelljen később nekik a gonosz szívtelen elutasítót alakítaniuk.

27F

2012. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!