Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mindenkivel így van? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenkivel így van? Ez normális?

Figyelt kérdés
Több évig voltam együtt egy ffival noha tudtan hogy a viselkedése nagyon nem pozitív sőt később nagyon rosszul is viselkedett velem mégis imádtuk egymást a végén igaz hogy már csak én imádtam de foggal körömmel ragaszkodtam hozzá azt akartam hogy örökké legyünk együtt.Majd szakított azt hittem belehalok aztán elkezdtem olvasni és rájöttem hogy nem is szerettem már vagy 1-2éve nem is mert csak azt szerettem hogy valakit szerethetek hogy van egy ilyen szeretett érzés nen őt szerettem.Sokszor felhívnám de nem mert szeretem csak hiányzik az èrzés.Ezt ti is így gondoljátok higy majd mindenember ezért van valakivel?ti is jöttetek rá ilyenre?Vagy arra hogy csak azért szeretted mert mástól nem kaptál ilyen èrzést?Mert én igen.
2012. aug. 5. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
normális, kihevered...
2012. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez alap, szerintem egyszer mindenki átesik rajta, ha nem többször. Majd jön a következő, és lehet ,hogy annál is ugyan ezt fogod tapasztalni... Normális dolog.
2012. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Te hàny éves vagy és nő vagy ffi? de ez mindig ìgy van?hogy csak a szeretet miatt?soha nem lesz ilyan hogy az embert szeretjük de tényleg és nem azért nert tőle várjuk a szeretetet?vagy ez csak az olyan emberekre igaz mint pl eén aki a családjàtöl szinte semmi szeretetet nem kap?így tekintve olyab feleslefes minden szerelmi visziny mert csak a szeretet vágyunkat akarjuk valakin kiélni..
2012. aug. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!