Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szeretők"! Hogyan bírtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretők"! Hogyan bírtátok ki azt az időszakot amig a pasi elvált a feleségétől? Olyanok írjanak akik miatt elváltak. Mennyi ideig vártatok rá? Mennyi ideig érdeems várni rá?

Figyelt kérdés
Honnan tudtátok, hogy valaha el fog válni? Mennyi lenne a max. idő amit kivárnátok?
2009. júl. 20. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen beleszerettem egy 30 éves nős pasiba. Egy együtt töltött boldog este után mindketten hazamentünk. Mikor hazafelé tartottam, egyszer csak eloszlott a rózsaszín köd: én az üres kollégiumi szobába megyek haza, ő a feleségéhez. Soha többé nem találkoztam vele. (A sztorimról senki nem tud.)

Most ismét egy nős pasi kerülget, edig nem viselkedem vele "másképp", nem vagyok kihívó vagy ilyesmi. Mindig megtalálnak a foglalt pasik.

2009. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
sehogy mivel nem vált el, tapasztalat. a nős pasik általában nem válnak el csak ezzel kábítják az áldozatot. mennyi lenne amit max kivárnék? hát mostmár semennyi, vártam hónapokat, fölöslegesen. szerintem egy nő mihelyst megtudja hogy a kiszemelt vagy kiszemelő pasi nős, meneküljön mert csak szenvedést fog okozni. "olyanok írjanak akik miatt elváltak"... szerintem ilyen nincs túl sok, hiába várod a sok megerősítést, itt te vagy a 3. fél aki fölösleges lesz egy idő után. ez a kegyetlen igazság. jobb ha továbbállsz, csak magadnak teszel jót vele.
2009. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval.Nekem az oktatóm volt a nős.....hallgattam hogy maradjakvele elválik meg ilyenek aztán egy nap benyögte hogy kiköltöznek angliába szóval ha nem költözök ki és ott továbbra is csak szeretők lehetünk,többet nem nagyon találkozunk.Hát fél évig tiszta trauma voltam.Az ilyen pasiknak az kell hogy tudják még buknak rájuk a csajok.soha többet nem kéne nekem nős de még barátnős se.
2009. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én voltam szerető, kb egy évig, akkor barátnője volt neki. Mi már előtte is ismertük egymást, csak valahogy úgy hozta a sors, hogy összegabalyodtunk. Ezalatt az egy év alatt, nekem is lett kapcsolatom, de mellette folytattam a sráccal a viszonyt. Utána ő hagyta ott értem a barátnőjét, de most én nem hagyom ott a páromat, és most ő a szeretőm. Felcserélődtek a szerepek. Nem tudom, hogy ezt meddig fogjuk tudni így húzni tovább, de az az igazság hogy hiába vonzódunk egymáshoz, mivel tudjuk, hogy mindketten megcsaltuk már a párunkat, a mi kapcsolatunkból valószínű, hogy hiányozna a bizalom, az én részemről legalábbis biztos, és nem szeretnék mindig attól rettegni, hogy éppen kivel csal meg. Szeretnék vele lenni, mert ha valakit igazán szeretek akkor nem csalom meg, és őt igazán szeretem. Akivel most élek együtt, sajnos szégyellem, de csak azért kellett hogy legyen valaki, aki elfeledteti a srácot. Időközben viszont megszerettem, de még mindig nem annyira, mint a szeretőmet. Szerintem el is tudnám hagyni, de még mindig ott van az, hogy még így sem biztos, hogy együtt lehetek a szeretőmmel. Én most leszek 23, ő meg 37. Lehet hogy a korkülönbségből is adódik, hogy mi csak szeretők tudunk lenni egymásnak :(


Ha úgy érzed, hogy érdemes rá várni, hogy amiket mond, azok nem csak ígéretek, hanem valószínűnek tartod, hogy be is fogja tartani őket, akkor várj. Ha ezekben kételkedsz, akkor te is tudod, hogy mi a jó. Volt már ilyen is , meg olyan is. Neked kell tudnod, hogy mit várhatsz tőle. Én valószínű, hogy várnék rá, de maximum, egy évet, de ez attól is függ, hogy mi köt hozzá, miket csináltatok eddig végig, és hogy mennyire vagy szerelmes. Remélem segítettem.

2009. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is voltam szerető ugy,hogy nem is tudtam.

Megismerkedtünk és együtt voltunk másfél évet.Olyan szerelmes voltam mint még soha életemben és nem láttam át a rózsaszín fátyolon.Mivel a családja egy másik városban élt (tőlem 300 km-re)nem is tudhattam,hogy van neki és nem is mondta el.A munkája miatt ritkán ment haza egy hónapban egyszer(nekem azt hazudta hogy üzleti utra kell mennie,ezek az utak sosem tartottak egy hétnél tovább).Már odáig került a dolog hogy együtt is éltünk.

Egy ilyen "üzleti utja alkalmából hívtam telefonon de nem vette fel hanem kinyomta és kikapcsolta a telefont.Másnap cseng a telefonom és hát egy nő szol bele és közli velem hogy ő az én párom felesége.Teljesen kiborultam és nem akartam hinni a fülemnek.Feleség és két gyerek akiknek a létezéséről nem is tudtam.Mikor közöltem vele hogy vége,ennyi volt akkor meg azt hazudta hogy válnak mert már rég nem müködik a házasságuk.Szerencsére nem hittem neki hanem egy napon felhívtam a feleségét és megkérdeztem.Akkor derült ki,hogy szegény nő terhes a harmadik gyerekkel.

Igaz én nem tudtam minderről de ha tudnám hogy valakinek van már családja nem mennék bele egy kapcsolatba.Gondold csak magad a másik fél helyébe.Te hogy éreznéd magad ha a párod uton utfélen megcsal?

Én nem várnék egy percet sem,hanem faképnél hagynám.Ígérget hogy elválik?És hogy éreznéd magad azután?Tönkre teszel egy családod.Na jó nem minden esetben a szerető a hibás mert lehet hogy a kapcsolat már azelőtt megromlott de akkor is és főleg ha gyerek is van.

Mindenki döntse el maga hogy mit szeretne én nem oktatok ki senkit,csak leírom a saját történetemet.

Bocs ha tul hosszura sikeredett.

2009. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!