Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelembe esni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Én alapjáraton is egy olyan lány vagyok,akit nem vesznek le könnyen a lábáról,én nagyon nehezen tudok szerelembe esni.Életemben egyszer voltam szerelmes de akkor nagyon,és aztóa volt már több kapcsolatom is és nem éreztem semmit.Minden pasira csak barátként tudok tekinteni,másképp nem.

16/L


2012. aug. 8. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
mert még nem találtál olyan pasit.
2012. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költözz egy másik bolygóra és törd össze az alienek szívét inkább, ne az itteni pasikat szívasd azzal, hogy neked senki se jó... Majd lesz valaki akivel más lesz, de azt anélkül is észreveszed, hogy a többit hülyítenéd.
2012. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kitalálom: van egy ideálod, és bármikor el tudnád mondani, hogy néz ki, vagy mik a fontos tulajdonságai.

Akikkel voltál, ők is teljesen jó csávók, csak nem éppen ilyenek, mint a fantázialovagod.

Ennyi.

2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert lósz*arba könnyebb.
2012. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is....


17/L.

2012. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. De szerintem velem az a baj amit a 3. válaszoló írt, az elképzelt ideálról.


Annyi a különbség közted és köztem, hogy nekem még egyáltalán nem volt barátom, neked viszont igen. :)



18/L

2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!