Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R*bancnak akar használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*bancnak akar használni a barátom. Hogy hárítsam el az ötleteit? SOS

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt. Kedves volt, aranyos volt, elkezdtünk járni, vagy olyasmi. most tartunk a szex témánál. Már voltam vele, de nem nyugodt helyeken, mivel hozzánk nem jöhet, ő meg még nem akar bemutatni. a legújabb ötlete a szálloda, pár órára. én meg totál megalázónak érzem. utána szépen hazavinne. ezt még jobban megalázónak érzem. mivel alig van köztünk szex, ami ugye kell egy kapcsolatba, ő úgy van vele, hogy ez természetes dolog. úgy más lenne, ha előtte pl sétálnánk, vagy vacsiznánk, vagy valami és úgy mennénk, de nem mert csak este érünk rá mindketten.próbáltam elnapolni, de ő most szeretné, mert rég voltunk együtt.

mostanában kell választ adnom, azt sem tudom mit mondjak, hogy mondjam, hogy ne jöjjek le r*bancnak, hogy benne vagyok, de ne is jöjjek le prűdnek, vagy valami macerás lánynak, aki nincs.


2012. aug. 9. 17:54
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

"ő lépten nyomon mindenhova csak szexuális indittatásból akar Téged elvinni."


ez azért van, mert szinte nincs szex köztünk. így mindig az van benne, hogy mikor hol lehetne végre, másra nem tud koncentrálni sem.

2012. aug. 9. 18:34
 22/48 anonim ***** válasza:
De mennyit (hány órát találkoztok) pl. egy héten? És mennyi ebből a szex?
2012. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

"ha úgy érzed, hogy elrontja, miért csinálod? teljesen következetlen vagy2

de az is elrontja, ha nincs szex. nem csak az, hogy van, meg lennie kell.

2012. aug. 9. 18:35
 24/48 anonim ***** válasza:
Hú kérdező, Te vagy félsz a barátodtól vagy nem tudom, de magadnak mondasz ellent sokszor, ráadásul véded foggal körömmel a barátod, így nem tudok segíteni.
2012. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

nos az idő töltés mostanában:


fél órákra szinte minden nap találkozunk, (már amikor nem mondom le) amikor megbeszéljük kinek milyen napja volt és azon van, hogy mennyire kíván.

ha nem fél órákra találkozunk, olyan azért van, mert mert szex is van valahol...ami nagyon ritka.

és egyfolytában megalázottnak érzem magam utána.


mivel eddig mindenhova elvitt, hogy megkaphasson, most már az nem motiválja, hogy még mindig fussuk a szex nélküli köröket. vacsi, mozi, beszélgetés és ennyi. mintha elege lenne már ezekből.

2012. aug. 9. 18:39
 26/48 A kérdező kommentje:

"magadnak mondasz ellent sokszor,"


ez nem így van. én csak azt látom hogy nem jó így se, meg úgy se. ha van szex, ha nincs szex.

én is szívesen lennék vele, szívesen szexelnék vele, de ő már ezen szabályosan görcsöl. amitől már én is.

én megoldásokat keresek. mással ugyan mivel lenne jobb. azért legyek mással, hogy az meg a lakására hurcolásszon fel? semmi értelme ez miatt lemondani arról, aki tetszik, és akivel jól érzem magam.

2012. aug. 9. 18:42
 27/48 anonim ***** válasza:
51%
hát neked elég furcsa egy gondolkodásod van.. azt írod RITKÁN van szex, DE 3 hete vagytok együtt. alapból 1 hónapja találkozgattok 3 hete vagytok együtt én le sem feküdtem volna még vele. így ne is csodálkozz ha másra nem is nagyon kellesz neki. de ezt szerintem azért te is érzed:)
2012. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
szóval mit mondjak, hogy mondjak a szállodás "egetrengető" ötletére? azt sem tudom hogy álljak hozzá.
2012. aug. 9. 18:50
 29/48 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? - kérlek, válaszolj erre!


Nagyon egyszerű egyébként a "képlet". Ha nem szeretitek egymást, akkor ne járjatok. HA meg szeretitek egymást, akkor meg elég ebből a srácból, tényleg örüljön, hogy egyáltalán lefeküdtél vele. HA szeret, akkor képes lenne hónapokig várni rád (és te is rá). Így csak kihasznál, tényleg csak a szexre kellesz neki.

Továbbá: legyen benned tartás! Ne add oda magad egy szállodai szobában. Oda vagy k.urvákat, vagy kitartott kis l.uvnyákat visznek az öreg urak. Gusztustalan.

Más: ha szexelni akar veled, akkor már (jobb esetben) a barátnőjének tekint - ha ez így van, miért nem akar(t) bemutatni a szüleinek?! Szánalmas egy srác. Az eddigiek alapján csak azt mondhatom, ami már titkon benned is megfogalmazódott: hagyd ott, mert nem való/méltó hozzád az ilyen. Felesleges "köröknek" tekinti a mozizást, vacsorát, sétákat, romantikát, udvarlást? Hát menjen a büdös francba az ilyen, de tényleg! :) Elég legyen már az ilyen s.eggfejekből, akik megbántják a lányokat, azok meg később minden normális fiúra félve néznek....

Tökmindegy, hogy mikor értek rá, tökmindegy, mennyire van kiéhezve - ha nem állat, akkor fékezze meg az ösztöneit, és _várjon_ ! Ha erre nem képes, akkor nincs értelme folytatni, mert csak megbántás/megbántódás lesz a vége.

Egy lányt tisztelni kell, megbecsülni, szeretgetni, udvarolni neki - a szex csak "hab a tortán". Nagyon finom a hab a tortán, jól is néz ki, és kell is arra a "tortára", anélkül nem torta a torta: na de csak habbal jóllakni nem lehet. Aki megpróbálta... hát szerintem csikart a hasa (hűha, de rég használtam ezt a szót :)).

Na puszi. 28F

2012. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

"3 hete vagytok együtt. alapból 1 hónapja találkozgattok 3 hete vagytok együtt én le sem feküdtem volna még vele. így ne is csodálkozz ha másra nem is nagyon kellesz neki."


csakhogy ez alatt az idő alatt mi többmindent megéltünk, mint mások évek alatt.

a másik meg, hogy diszkókapcsolatokból is lesznek komoly kapcsolatok.


és kedves 29-es válaszadó.

25N 32F évesek vagyunk

már beszéltünk erről a várakozásról.

ő azt mondja, hülye lenne ilyenre pazarolni az idejét.és visszakérdezett, hogy én várnék hónapokat egy srácra????

szóval ő talán várna olyan nőre, akivel évek óta együtt van, de az éppen pl kint dolgozik, vagy a felesége, és el kellett mennie, de jön vissza. de nem egy új kapcsolatban egy nemrég megismert lányra. neki ne húzza az agyát senki. vagy kell ő, vagy nem. nem fog nyűglődni senkivel, mert az a tapasztalata, ahol nyűglődik egy csaj, az már le is lép és hülye volt vele nyűglődni, meg várni. nő meg mindig van.

2012. aug. 9. 19:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!